Liny STERLING od wiosny w sklepach

przez Aneta Żukowska | Opublikowano 13 stycznia 2014 11:24

Sterling Rope to wiodący producent specjalistycznych lin o szerokim zastosowaniu. Wszystkie liny produkujemy w Stanach Zjednoczonych, dzięki czemu posiadamy 100 proc. kontrolę nad jakością naszych produktów. Dążymy do bycia liderem w trzech segmentach: lin sportowych, lin do prac wysokościowych oraz ratownictwa, a także specjalistycznych lin dla przemysłu związanego z wycinką drzew.

sterling_rope_logo

Podstawową naszą domeną jest rozwój i ciągłe udoskonalanie produktów. Liny Sterling posiadają certyfikaty NFPA[i], ISO oraz spełniają normy EN, a także standardy UIAA. Co więcej, jesteśmy jedną z nielicznych już firm, w których każda lina wychodząca z produkcji przechodzi przez ręce wykwalifikowanego pracownika, który ostatecznie podejmuje decyzję o dopuszczeniu liny do użytkowania.

Wizja, innowacja, poświęcenie i pasja to cztery słowa a zarazem znaki firmowe charakteryzujące markę Sterling. Te kilka słów idealnie oddaje nasze podejście do projektowania i tworzenia najlepszych sportowych lin na świecie. Naszą wizją jest tworzenie marki opartej o wiedzę i doświadczenie pasjonatów wspinania oraz wszystkich entuzjastów którzy na co dzień korzystają z naszych produktów.

sterling-liny

Nasze innowacyjne podejście ma odzwierciedlenie w produktach które tworzymy. Rozwiązania konstrukcyjne, najwyższej jakości materiały, sposób magazynowania oraz transportu sprawiają, że naszej liny uchodzą za najbardziej wytrzymałe na rynku.

Naszym nadrzędnym celem a zarazem misją jest tworzenie najlepszych i najbezpieczniejszych lin o wspinaczkowych – to również nasza pasja która napędza nas do działania.

Zaufało nam już wiele pokoleń sportowców i entuzjastów wspinania. Nasz team składa się z reprezentantów każdego rodzaju wspinania: od sportowego wspinania na najwyższym poziomie, poprzez wspinanie z użyciem własnej asekuracji po wspinanie w zimowych warunkach.

sterling-team

 *** 

Od początku marca 2014 oficjalnym dystrybutorem marki Sterling Rope w Polsce będzie firma Crag Sport. Sieć dystrybucji: wyłącznie w najlepszych sklepach górskich w Polsce.

Crag Sport S.C.
Ul. Bujwida 2/2 | 31-529 Kraków | Polska
T +48/501 362 500

e-mail: info@cragsrport.pl

Więcej informacji o Sterling Rope znajduje się na stronie: www.sterlingrope.com

Bartłomiej Klocek

Crag Sport[i] http://pl.wikipedia.org/wiki/NFPA_704

 

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn