Icebug Winter Trail 2014 – bieg w scenerii masywu Turbacza

przez Aneta Żukowska | Opublikowano 04 stycznia 2014 11:25

Już 15 lutego tego roku w malowniczej scenerii masywu Turbacza wycisną z siebie siódme poty zawodnicy startujący w ICEBUG WINTER TRAIL 2014. Tegoroczne zimowe zawody spod znaku „lodowego robaka” rozegrane zostaną na dwóch trasach.

icebugwintertrail

Pierwsza z nich to klasyczny zimowy bieg górski na dystansie 16,6 km o sumie podbiegów bliskiej 800 metrów. Specjalnie dla biegaczy czerpiących radość z biegania zimą! Druga trasa do wyboru to zimowe zawody na orientację z 6 godzinnym limitem. Zawody te rozegrane będą na zasadach indywidualnego rogaining’u z 20 punktami kontrolnymi rozstawionymi w terenie. Polecane każdemu, kto chce zobaczyć góry zimą poza szlakami.

Profil trasy biegu Icebug Winter Trail

Profil trasy biegu Icebug Winter Trail

Start i meta zawodów zlokalizowane są na terenie Stacji Narciarskiej „Długa Polana” w Nowym Targu. Zawody stanowią więc idealny pretekst do narciarskiego wyjazdu z rywalizacją w tle. Dodatkowo przekonuje bogaty pakiet startowy (kamizelka biegowa, karnet narciarski), punkt żywieniowy na trasach, medal dla każdego, atrakcyjne wpisowe i sporo nagród. Czy warto? Zdecydujcie sami!

Organizatorzy zapewniają 300 miejsc na liście startowej dla obu tras. Ale już wiadomo, trzeba się spieszyć!

Więcej na: www.icebugwintertrail.pl

Organizatorzy ICEBUG WINTER TRAIL

Pod_Patronatem_Outdoor_Magazyn

 

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn