Aplikacja hiverApp – rewolucja w życiu freeskierów i snowboardzistów

przez Aneta Żukowska | Opublikowano 22 stycznia 2014 10:03

Rewolucja jest blisko! Już niedługo życie freeskierów, snowboardzistów oraz ludzi gór bezpowrotnie się zmieni i stanie się zdecydowanie prostsze i wygodniejsze. Załoga hiverMAG intensywnie pracuje nad nową, rewolucyjną aplikacją skierowaną do wszystkich tych, których pasje wiążą się ze śniegiem, górami i adrenaliną. Przygotujcie się – hiverApp nadchodzi wielkimi krokami!hiverapp-website-visual

Mobilna aplikacja hiverApp, jak przyznają jej twórcy, to rozwiązanie i odpowiedź na brak profesjonalnej i funkcjonalnej platformy komunikacyjno-informacyjnej w społeczności freeskierów i snowboardzistów. Już niedługo każdy z was (który przy okazji jest posiadaczem telefonu nowszej generacji) będzie mógł zostać użytkownikiem rewolucyjnej aplikacji. Zanim jednak tak się stanie zapraszamy was na zapoznanie się z jej szczegółami.

hiverapp-table-03

Oto co będzie zawierać w sobie aplikacja hiverApp:

Szczegółowa prognoza pogody – zachmurzenie, kierunek i prędkość wiatru, temperatura, dokładne dane na temat wielkości i czasu opadów, stopień zagrożeń lawinowych. Tak, tak, tego jeszcze nie było! W jakimkolwiek miejscu na ziemi znajdziesz się w danym momencie, będziesz miał dostęp do sprawdzonej, dokładnej prognozy pogody dopasowanej pod wymagania nawet najbardziej wybrednych poszukiwaczy głębokich śniegów i idealnych, snowparkowych warunków!

Baza miejscówek i informacje o warunkach – zapomnijcie o wszystkich bazach miejscówek, w których informacje szybko robią się przestarzałe i nieaktualne! Z hiverApp problem rozwiąże się sam, ponieważ osobami aktualizującymi informacje są wszyscy użytkownicy aplikacji.  Nie będziesz już musiał dzwonić do znajomych, szperać w internecie czy jechać w ciemno do jakiejś miejscówki. Warunki na Kasprowym, stan snowparku w Livigno, ilość śniegu w Chamonix? Informacje z pierwszej ręki będą czekały na ciebie w hiverApp!

Komunikacja – hiverApp da ci możliwość łatwego umówienia się na narty albo deskę ze znajomymi, znalezienia kompanów do wspólnej jazdy czy po prostu poznania nowych ludzi na jakimkolwiek spocie narciarskim na świecie!

Baza ogłoszeń – wystawianie sprzętu na allegro, wertowanie forów internetowych w poszukiwaniu specjalistycznego sprzętu? Koniec z tym! Drodzy narciarze, drodzy snowboardziści, świat waszych zakupów przenosi się w jedno miejsce! Prosta i intuicyjna funkcjonalność sprawi, że wystawienie ogłoszenia stanie się banalnie proste, a przejrzysty wygląd zapewni łatwe i przyjemne przeglądanie ofert. Wybieracie czego szukacie, z jakiego obszaru interesują was oferty i voilà!

hiverapp-visual-04

To jednak nie wszystko. Autorzy zapowiadają, że to tylko początkowa wersja aplikacji, a w przyszłości będzie ona stopniowo rozwijana i poszerzana o kolejne funkcje i możliwości. To samo tyczy się systemów operacyjnych, na których będzie można korzystać z aplikacji. Pierwotnie będą to najpopularniejsze: iOS (iPhone) oraz Android, ale z biegiem czasu planowane będzie poszerzenie oferty.

Dokładna data pojawienia się aplikacji na rynku nie jest jeszcze znana. Wiadomo, że prace są już mocno zaawansowane, ale pomysłodawcy proszą o cierpliwość. Ich zamiarem bowiem jest pełne dopracowanie i przetestowanie aplikacji.

Tymczasem zachęcamy do rejestrowania się na stronie aplikacji i przekazywania informacji dalej. Ostateczny kształt hiverApp w głównej mierze będzie zależał od stworzonej społeczności czyli właśnie od nas.

Strona aplikacji: hiverapp.com

Informacja prasowa hiverMAG

 

 

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn