Konkurs! Wygraj książkę „Biec albo umrzeć” Kiliana Jorneta

przez Aneta Żukowska | Opublikowano 14 października 2013 15:53

Mamy dla Was pięć egzemplarzy książki „Biec albo umrzeć” Kiliana Jorneta! Żeby je zdobyć wystarczy odpowiedzieć na nasze pytanie.

biec_albo_umrzec_1000px

Kílian Jornet Burgada ma wiele pasji, niejednokrotnie stawał na podium lub na wysokich szczytach z rekordem najszybszego wejścia. Jest biegaczem długodystansowym, skialpinistą, kolarzem górskim i dwuboistą. Był trzykrotnym zwycięzcą w Skyrunner World Series w latach 2007-2009 oraz zwycięzcą Western States Endurance Run w 2011 roku. Ustanowił rekord w biegu na szczyt Kilimanjaro i z powrotem z czasem 7 godzin, 14 minut oraz rekord w biegu na Górę Olimp i z powrotem z czasem 5 godzin 19 minut 45 sekund. Obecnie realizuje projekt Szczyty mojego Życia (ang. Summits of my Life), w którym zdobywa biegiem najwyższe szczyty górskie. Ale kiedyś, dawno temu, gdy miał pięć lat, nie wyobrażała sobie jeszcze takiej swojej przyszłości. Wtedy na pytanie “kim chcesz być, gdy dorośniesz?” odpowiedział, że chce… liczyć jeziora. Jak pisze, o tym, że jego przeznaczeniem jest bycie geografem świadczy także pasja kolekcjonerska. I tu pojawia się nasze pytanie: co przywozi Kilian do domu ze wszystkich swoich wypraw na górskie szczyty? Co kolekcjonuje?

Odpowiedzi szukajcie w zamieszczonym na naszych łamach fragmencie książki „Biec albo umrzeć”.

Odpowiedzi należy przesyłać na adres: redakcja@outdoormagazyn.pl. Książki rozlosujemy wśród prawidłowych odpowiedzi. Czekamy na nie do poniedziałku, 21 października. Zwycięzców ogłosimy we wtorek 22 października. Powodzenia!

***

 Książka “Biec albo umrzeć” Kiliana Jorneta wydana jest pod patronatem Outdoor Magazynu. Zachęcamy do lektury!

Pod_Patronatem_Outdoor_Magazyn

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn