Anita Marczułajtis – Łodzińska ujawnia: ja też mam bakcyla!

przez Aneta Żukowska | Opublikowano 22 października 2013 18:53

Z różnych stron Polski dochodzą pogłoski o nowym niebezpiecznym bakcylu. Ciężko ustalić jakiekolwiek szczegóły dotyczące tego zagrożenia. Sanepid informuje, że nie prowadzi statystyk dotyczących zachorowań na nową chorobę. Jednak z naszych informacji wynika, że częste przypadki “złapania” ryzykownego bakcyla dotyczą podróżników. Udało nam się zidentyfikować kilka osób zarażonych bakcylem, które zgodziły się ujawnić nam swoje nazwiska i opowiedzieć o zagrożeniach związanych ze złapanym bakcylem.

Anita Marczułajtis – Łodzińska to mama czwórki wspaniałych dzieci, żona swojego męża, siostra Jagny i wiele wiele więcej. W 2002 media pisały o niej tak:

Anita Marczułajtis, starsza córka Luśki, jest antropologiem kultury. Jest też menedżerem Jagny. Przygotowuje pracę magisterską z mody góralskiej Podhala. – Bo to się niesamowicie zmienia – mówi Anita, która na chwilę wyrwała się z rozbawionego tłumu. – Co roku jest coś nowego.

aktywny_bakcyl

 Źródło: Aktywny Bakcyl

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn