Thule RideAlong – bezpieczny i komfortowy fotelik rowerowy

przez Aneta Żukowska | Opublikowano 02 września 2013 12:03

Wyprawy rowerowe z dziećmi stały się właśnie nieco wygodniejsze i przyjemniejsze – wraz z oficjalną premierą fotelika rowerowego Thule RideAlong. To prawdopodobnie najprostszy w instalacji produkt tego typu, zapewniający dziecku pełne bezpieczeństwo oraz komfort. Thule RideAlong jest częścią nowej kategorii produktów Thule – Active with Kids.

Thule RideAlong jest obecnie jedynym dostępnym na rynku fotelikiem rowerowym, w którym paski przytrzymujące dziecko zostały pokryte miękką okładziną (co sprawia, że szyja malucha nie ma kontaktu z ich twardymi krawędziami). To, w połączeniu z odpowiednio dobranymi materiałami wyściełającymi i szerokimi możliwościami regulacji, daje gwarancję, że dziecko będzie podróżowało maksymalnie wygodnie i bezpiecznie.

Thule_Ridealong_fotelik_2_s

W czasie postojów na wycieczce często zdarza się, że rower zostaje oparty o ścianę – Thule RideAlong jako jedyny fotelik na rynku wyposażony jest w specjalne “skrzydełka”, zabezpieczające w takiej sytuacji ręce dziecka przed przyciśnięciem lub otarciem (zapewniają one odpowiednią odległość między krawędzią fotelika a ścianą, redukując ryzyko przyciśnięcia).

Niemniej ważne jest to, że Thule RideAlong jest fotelikiem bardzo łatwym i wygodnym w użyciu również dla rodzica – wszystkich czynności regulacyjnych można dokonać jedną ręką (co jest ważne gdy drugą stabilizujemy rower), wszystkie materiały mogące się zabrudzić można łatwo zdementować do prania, a obejma montażowa wyposażona jest w zamek zabezpieczający przed kradzieżą.

Thule_Ridealong_fotelik_1_s

Obejma, w której osadzany jest fotelik, jest jednym z najłatwiejszych do zamontowania na rowerze rozwiązań tego typu (mocujemy ją za pomocą śrub imbusowych, dostępnych z przodu – co pozwala na wygodne przykręcanie i odkręcanie). Po jej zamontowaniu wpięcie czy wypięcie fotelika trwa dosłownie sekundę.

Thule RideAlong – najważniejsze cechy 

–        intuicyjny w montażu, bezpieczny i niezawodny fotelik rowerowy, idealny na rodzinną wyprawę rowerową,

–        regulowane, pokryte miękką okładziną paski zapewniają komfort i bezpieczeństwo dziecka,

–        obsługiwana jedną ręką funkcja pochylenia fotelika – dostępnych jest pięć pozycji, do 20 stopni pochylenia,

–        regulowane jedną ręką podnóżki i paski zabezpieczające stopy (pięć pozycji montażu),

–        uniwersalna obejma montażowa, pozwalające na zamontowanie/zdemontowanie fotelika dosłownie w sekundę, kompatybilna ze zdecydowaną większością ram rowerowych (okrągłe o średnicy 28-40 mm i owalne o średnicy 40 x 55 mm),

–        wygodny w obsłudze i zabezpieczony przed rozpięciem przez dziecko system zapinania pasów,

–        ochronne “skrzydełka”, chroniące ręce dziecka gdy rower jest oparty o ścianę,

–        demontowane, odporne na wilgoć i przystosowane do prania w pralce pokrycie (dwukolorowe – możliwe jest jego odwrócenie),

–        wbudowane elementy odblaskowe,

–        kompatybilne z system zamykania Thule One-Key System (zamek w zestawie),

–        zaprojektowane i przetestowane z myślą o dzieciach w wieku od 9 miesięcy do 6 lat, do 22 kg.

Dostępność: marzec 2014 r.

Thule na Facebooku: www.facebook.com/thulebringyourlife

Thule na YouTube: www.youtube.com/thule

Informacja prasowa marki Thule 

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn