Polish Outdoor Group na Przeglądzie Filmów Górskich

przez Aneta Żukowska | Opublikowano 19 września 2013 17:31

Na odbywającym się w dniach od 19 do 22 września Przeglądzie Filmów Górskich w Lądku Zdroju gości stowarzyszenie Polish Outdoor Group. Przedstawiciele POG będą przeprowadzać badanie ankietowe, szkolić z podstaw outdoorowego sprzętu, będzie można także wygrać atrakcyjne nagrody i podyskutować z ekspertami.

pog_logo

W namiocie POG w miasteczku festiwalowym wszyscy chętni zaproszeni są do wypełnienia prostej i anonimowej ankiety dotyczącej używanego sprzętu outdoorowego. Każdy, kto wypełni ankietę otrzyma kupon uprawniający do wylosowania jednej z nagród ufundowanych przez firmy outdoorowe – członków POG. Do wygrania m.in. softshelle, kurtki, czapki zimowe i wiele innych gadgetów. Losowanie nagród odbędzie się podczas niedzielnego zakończenia festiwalu.

Odbędą się także sprzętowe szkolenia, które przeprowadzą przedstawiciele sklepu zrzeszonego w POG – Woda Góry Las. Głównym tematem będą plecaki – zostaną pokazane różne systemy nośne, z prezentacją wad i zalet każdego z nich, odbędzie się również test plecaków z obciążeniem 5-10-15 kg. Nie zabraknie dyskusji i porad również na inne sprzętowe tematy interesujące uczestników festiwalu. Zapraszamy wszystkich głodnych outdoorowej wiedzy!

Więcej informacji o festiwalu znajduje się na stronie: festiwalgorski.pl

Więcej informacji o stowarzyszeniu Polish Outdoor Group znajduje się na stronie: pog.org.pl

Polish Outdoor Group

 Pod_Patronatem_Outdoor_Magazyn

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn