“In Mundo” – slajdy w Lunie (Tybet, Patagonia, Indie)

przez Aneta Żukowska | Opublikowano 19 września 2013 14:51

5 października w warszawskim kinie Luna rusza cykl slajdów podróżniczych „In Mundo” prezentujący  odległe zakątki naszego globu.Każdy z pokazów to niezwykła fotograficzna opowieść o dalekich podróżach, fascynujących przygodach i emocjach. Wyświetlanym na dużym ekranie kinowym obrazom, towarzyszyć będzie muzyka i autorski komentarz na żywo. Po prezentacji będzie można porozmawiać z każdym z autorów.

2_Patagonia

Cykl cotygodniowych spotkań zainaugurują trzy pokazy slajdów w pierwszą sobotę października. Podczas jednego dnia odkryjemy niezwykłą różnorodność Indii, będziemy podróżować legendarnym Jedwabnym Szlakiem aby dotrzeć do Tybetu, a magiczną Patagonię przemierzymy w rytmie argentyńskiego tanga.

W kolejne czwartki o godz. 19 w warszawskim kinie Luna będziemy poznawać nowe kraje i regiony. W programie cyklu: Indonezja, Wenezuela, Birma, Tajlandia, Kambodża, Nowa Zelandia, syberyjska Jakucja, Andy: Boliwia, Chile, Peru, himalajskie królestwo Zanskar, wyspy Pacyfiku.

3_Indie

„In Mundo” to  inicjatywa grupy autorów, którzy od wielu lat podróżują i fotografują przygotowując profesjonalne pokazy slajdów. Każdy z nich zjeździł ciekawe regiony świata. Katarzyna i Andrzej Mazurkiewiczowie są znawcami indyjskich Himalajów, Anna i Marcin Szymczakowie wspólnie zorganizowali kilka wypraw trekkingowych w Andy, Ałtaj, Tien Szan, góry Elburs, Alpy Japońskie, Himalaje i Pamir, a Gosia Preuss-Złomska i Marcin Złomski to prawdziwi globtroterzy, którzy w sumie przemierzyli ponad osiemdziesiąt krajów na sześciu kontynentach.

1_Tybet

Szczegółowy program: www.slajdypodroznicze.pl i www.kinoluna.pl, a także na naszym profilu na FB (www.facebook.com/Slajdypodroznicze)

Przedsprzedaż biletów na pokazy od 16 września w kinie Luna i na www.slajdypodroznicze.pl
Kino Luna, ul. Marszałkowska 28, Warszawa

 Informacja prasowa Terra Incognita

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn