Aktywnie z Merrell Chameleon Arc 2 Rival Waterproof

przez Aneta Żukowska | Opublikowano 20 sierpnia 2013 14:15

Kilkudniowe wędrówki czy jednodniowe wypady za miasto – z nadejściem jesieni nie rezygnujemy z ruchu na świeżym powietrzu. Dla amatorek aktywnego wypoczynku marka Merrell proponuje nowy damski model Chameleon Arc 2 Rival Waterproof z linii Outdoor z jesienno-zimowej kolekcji 2013.

Lato pomału zbliża się ku końcowi. Początek jesieni to idealna pora na złapanie oddechu i naładowanie akumulatorów przed długą zimą. Trzeba nacieszyć się pięknymi krajobrazami oraz jesienną feerią barw. Jeśli ostatnie dni urlopu zamierzasz spędzić aktywnie bądź planujesz wyrwać się z miasta na weekend, pamiętaj o butach Merrell Chameleon Arc 2 Rival Waterproof.

Merrell, Chameleon Arc 2 Rival Waterproof: 489zł

Merrell, Chameleon Arc 2 Rival Waterproof: 489zł

Wykonane ze skóry licowej i nubuku Chameleon Arc 2 Rival Waterproof to uniwersalne buty do light hikingu. Zastosowana technologia M-Select Dry wykorzystuje wodoodporne membrany i oddychające materiały sprawiając, że stopy pozostają suche niezależnie od warunków atmosferycznych i nawet w trakcie długiego użytkowania. Buty posiadają anatomiczną wkładkę Ortholite, która pozwala m.in. na lepszy przepływ powietrza oraz odparowanie wilgoci. Technologia QForm dopasowuje się do kobiecego sposobu poruszania i sprawia, że chód jest bardziej płynny i stabilny. Poduszka powietrzna w podeszwie środkowej Merrell Air Cushion Midsole amortyzuje wstrząsy i poprawia stabilność.

68062_Chameleon_Arc-2-Rival-WP_489zł-duze

Chameleon Arc 2 Rival Waterproof posiadają dość elastyczną podeszwę, świadczy o tym 3 stopień w skali twardości podeszwy FIST – Flex Insole System Technology. Buty posiadają również podeszwę zewnętrzną Vibram, która zapewnia dobrą przyczepność w każdym terenie.

 Informacja prasowa marki Merrell

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn