Wygraj z komarami – wygraj ThermaCell

przez Aneta Żukowska | Opublikowano 06 czerwca 2013 16:10

Kiedyś na pewno przestanie padać deszcz, wyjdzie piękne słońce i wszyscy ruszymy w outdoor! Jedyne co nam może wówczas uprzykrzyć czas to… komary, które uwielbiają gdy jest wilgotno i ciepło. Żeby ustrzec Was przed latającymi natrętami, przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest odstraszacz komarów firmy ThermaCell.

ThermaCELL Mosquito Repellent to przenośne urządzenie, zasilane przez mały wkład z butanem, generujący ciepło i tym samym aktywujący urządzenie. Ciepło rozprowadza w powietrzu repelent, odstraszający insekty (nie tylko komary, ale i meszki).

ThermaCELL Mosquito Repellent

ThermaCELL Mosquito Repellent

Składnikiem repelentu jest aletryna, syntetyczna substancja, będąca kopią tej, która naturalnie występuje w kwiatach chryzantemy. Substancja ta ma działanie odstraszające owady, nie stanowi zagrożenia dla ludzi i zwierząt.

ThermaCELL chroni od insektów na odległość około 20 metrów kwadratowych. Działa niezwykle cicho i jest właściwie bezzapachowy. Dzięki kieszonkowym rozmiarom można go mieć zawsze przy sobie. Odstraszanie insektów rozpoczyna się w kilka minut po uruchomieniu urządzenia i trwa przez kilka godzin.

Zasady konkursu są proste:

Wystarczy polubić profil Outdoor Magazynu na Facebooku, wejść na aplikację konkursową na naszej stronie i prawidłowo odpowiedzieć na proste pytanie, które jest tam zamieszczone. Konkurs trwa tydzień, czyli do czwartku, 13 czerwca, do godz. 23:50. Gdyby ktoś miał wątpliwości co do odpowiedzi, wszystko jest na naszych stronach TUTAJ i TUTAJ :)

Spośród prawidłowych odpowiedzi wyłonimy pięć, które zostaną nagrodzone urządzeniem ThermaCell. Serdecznie zapraszamy do udziału w naszym konkursie!

Wyświetlam 2 komentarze
Dodaj swój komentarz
  1. […] Nasz konkurs zadziałał! Deszcze przestały padać, a my podajemy zwycięzców naszej zabawy, w której do wygrania były ThermaCELL Mosquito Repellent – przenośne urządzenia odstraszające komary. Idealne w warunki outdoorowe. […]

  2. Przemek pisze:

    Thermacell to rewelka, na rybach i na grzybach zawsze mnie komary rypały. Teraz… to przeszłość. Polecam wszystkim. Kupiłem z thermacell.com.pl od bezpośredniego dystrybutora. Pełen serwis i pełna gwarancja

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn