W czterdziestu trzech kolorach i dwunastu rozmiarach – Marmot PreCip Jacket dla każdego

przez Aneta Żukowska | Opublikowano 05 czerwca 2013 15:46

W ostatnim czasie zapowiedzi kolejnych opadów deszczu trwale zdominowały prognozy pogody. Niektórych zniechęca to do aktywności na świeżym powietrzu. Można jednak skutecznie uniknąć przemoknięcia do suchej nitki – w deszczowym sezonie wiosennym Marmot poleca swój niedrogi model kurtki, który sprawdzi się w najróżniejszych outdoorowych zastosowaniach – PreCip Jacket. A być może szeroka paleta barw skutecznie rozświetli szarą aurę za oknem?

PreCip Jacket to najpopularniejsza i najdłużej sprzedawana kurtka Marmota w Polsce. Posiada firmową, dwuwarstwową membranę PreCip®, zapewniającą wiatroszczelność i wodoodporność, która przy wzmożonym wysiłku nadmiar wilgoci odprowadza na zewnątrz. Dzięki specjalnej technologii DryTouch, redukującej zjawisko kondensacji wilgoci i nieprzyjemnego uczucia zapocenia, w PreCip Jacket zawsze można czuć się komfortowo.

Marmot, kolory męskiego modelu kurtki PreCip

Marmot, kolory męskiego modelu kurtki PreCip

Ta kurtka to zdobywca wielu nagród i zwycięzca testów w najlepszych światowych magazynach outdoorowych. Dostępna jest w czterdziestu trzech kolorach i dwunastu rozmiarach! – zarówno w wersji dla mężczyzn i kobiet, jak i chłopców czy dziewczynek. PreCip Jacket to kurtka niezwykle uniwersalna, dopracowana, w której każde rozwiązanie technologiczne służy osobie, która ją nosi.

Marmot, kolory damskiego modelu kurtki PreCip

Marmot, kolory damskiego modelu kurtki PreCip

Przyjrzyjmy się szczegółom:

1. Wykorzystano w niej firmową membranę poliuretanową (PU) Marmota, stworzoną specjalnie z myślą o odzieży bez podszewki (PreCip łączy w sobie wodoodporne i wodochłonne PU za pomocą specjalnej technologii DryTouch, która wykorzystując proteiny, spaja PU w precyzyjną, dwuwarstwową strukturę).

2. Równocześnie technologia DryTouch redukuje zjawisko kondensacji wilgoci i dobrze znanego, nieprzyjemnego odczucia zapocenia odzieży.

3. Aby uniknąć przemakania odzieży, w PreCip zastosowano klejone szwy i podwójne osłony zamka.

4. Kurtka posiada cztery wywietrzniki (dwa pod pachami + kieszenie pełniące funkcje wywietrzników).

5. Wykończenie kołnierza kurtki tkaniną DriClime, dopasowany krój (skrzydła anioła), ściągacze w dole kurtki i w kapturze, regulowany kaptur i rękawy oraz dwie duże kieszenie sprawiają, że PreCip Jacket to kurtka, którą chce się nosić, mając gwarancję, że będzie się w niej dobrze wyglądać.
6. Możliwość spakowania jej do własnej kieszeni oraz niska waga (370 g!) powoduje, że można ją zawsze mieć przy sobie.

Marmot, męska kurtka PreCip Jacket

Marmot, męska kurtka PreCip Jacket

Kurtka PreCip, jak każdy produkt Marmota, jest objęta legendarną już obsługą gwarancyjną. Jeśli  w okresie gwarancyjnym kurtka będzie przemakać, zniszczy się membrana, urwie zamek, a może zje ją niedźwiedź :), można liczyć na uznanie gwarancji i wymianę na nowy produkt, którym będzie można się cieszyć przez kolejne lata!

Marmot, damska kurtka PreCip

Marmot, damska kurtka PreCip

Cena detaliczna: 399 zł

Więcej informacji: www.marmot.com

Informacja prasowa marki Marmot

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn