Już 15 czerwca rusza II edycja MCI Maratonu Mazury

przez Aneta Żukowska | Opublikowano 14 czerwca 2013 16:02

Firma Panasonic zaprasza do udziału w II drugiej edycji MCI Maratonu Mazury, który odbędzie się już 15 czerwca 2013 w mazurskim Gałkowie. Uczestnicy imprezy będą mieć do wyboru maraton oraz bieg na 10 km szlakiem Krutyni.

Firma K&F GROUP, organizator MCI Maraton Mazury, zapewni weekend pełen sportowych emocji w mazurskim Gałkowie, gdzie odbędą Maraton Mazury oraz 10 kilometrowy Bieg Szlakiem Krutyni. Imprezie towarzyszyć będą liczne atrakcje, w tym rodzinne pasta party a także zabawy i konkursy organizowane z myślą o najmłodszych.

maraton_mazury-(1) 

To dla nas wielka radość, że możemy wesprzeć uczestników MCI Maraton Mazury w ich dążeniu do zdrowego trybu życia – to wartość bliska firmie Panasonic. Impreza odbywa się w przepięknej scenerii mazurskich jezior, z dala od wielkomiejskiego zgiełku, dlatego serdecznie zapraszamy całe rodziny na weekend pod znakiem aktywnego wypoczynku na łonie natury – mówi Ireneusz Smaga, prezes Panasonic w Polsce i krajach bałtyckich.

Wszyscy uczestnicy MCI Maraton Mazury otrzymają medale oraz koszulki od sponsorów imprezy. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, a dla najmłodszych upominki i miasteczko z animatorami. Do dyspozycji wszystkich gości są ponadto liczne restauracje, oberże oraz pensjonaty.

MCI_Maraton_Mazury

Program imprezy:

Maraton Mazury

  • Termin: Sobota 15 czerwca, start godz. 9:00.
  • Start i Meta: Gałkowo w pobliżu Stadniny Koni Ferensteinów.
  • Długość trasy: 42,195 km

Bieg  Szlakiem Krutyni

  • Termin: Sobota 15 czerwca, start godz. 10:00.
  • Start i Meta: Gałkowo w pobliżu Stadniny Koni Ferensteinów.
  • Długość trasy: 10 km

Szczegółową trasę obydwu biegów można znaleźć pod adresem: www.maratonmazury.pl.

O Panasonic

Panasonic Corporation jest światowym liderem w rozwoju i inżynierii elektronicznej technologii oraz rozwiązań do zastosowania domowego, biznesowego, mobilnego i osobistego. Od czasu powstania w 1918 roku firma rozszerzyła swoją obecność na całym świecie i obecnie zarządza ponad 500 połączonymi spółkami, które w roku finansowym, zakończonym 31 marca 2013 r. zanotowały skonsolidowaną sprzedaż netto w wysokości 7.30 bilionów jenów (68 miliardów euro). Firma oddana jest tworzeniu nowych wartości poprzez innowacje we wszystkich grupach produktowych, aby zapewnić lepsze życie i lepszy świat dla swoich klientów. Więcej informacji o firmie i marce Panasonic znajduje się pod adresem http://panasonic.net/ lub http://panasonic.pl/.

Panasonic Polska – znajdź nas online!

http://www.facebook.com/panasonicpolska

Informacja prasowa marki Panasonic

 

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn