Under Armour – po prostu biegnij

przez Aneta Żukowska | Opublikowano 17 czerwca 2013 8:52

Każdego ranka zanim otworzysz oczy, wpadasz na wspaniały pomysł – pójdę biegać! Cały plan już masz ustalony, bo przecież myślisz o tym od dawna. Szybka toaleta, następnie wskakujesz w przygotowany wcześniej dresik, tempem sprintera zakładasz adidasy i już, już sięgasz klamki kiedy nagle, niespodziewanie jak grom z jasnego nieba Twoja podświadomość woła ‘’może lepiej nie?’’.

11479_670379169655007_1859815148_n

Po drodze możesz doznać kontuzji, bez śniadanie nie można wychodzić, bo to przecież najważniejszy posiłek dnia! Przy okazji w telewizji właśnie podają najświeższe wiadomości, a warto wiedzieć co w trawie piszczy. Poza tym, forma nie zając – nie ucieknie, a endorfiny zawsze możesz wytworzyć podjadając czekoladę.  I tu się mylisz! Już czas wyrwać się z zimowego snu, zebrać się na trening, zadbać o zdrowy wygląd i świetną sylwetkę. Pomoże Ci w tym nowa kolekcja amerykańskiej marki Under Armour, która zna potrzeby i wymagania każdego sportowca, począwszy od zawodowego futbolisty, aż po biegacza amatora.

Under Armour, Iconic Print Tank

Under Armour, Iconic Print Tank

Under Armour, Tech Shortsleeve T-Shirt

Under Armour, Tech Shortsleeve T-Shirt

Under Armour już od 10 lat działa na światowym rynku by czynić sportowców lepszymi i pomagać im osiągnąć najlepsze wyniki. Teraz zdobywa rzesze fanów również w Polsce dzięki produkcji odzieży nowej generacji.

Nowoczesne technologie zastosowane w tworzeniu odzieży Under Armour pozwolą Ci zachować siłę i energię na długi czas, a Twoim mięśniom utrzymać maksymalną wydajność i przyspieszyć ich regeneracje w trakcie wysiłku. Jedyny w swoim rodzaju System Transportu Wilgoci chłodzi i osusza ciało, kiedy wzrasta temperatura na zewnątrz, przy czym materiał wciąż pozostaje lekki i suchy, a Ty możesz cieszyć się  swoboda ruchów  bez żadnych ograniczeń!

Under Armour, Draft Compression Legging

Under Armour, Draft Compression Legging

Materiały wykorzystywane do produkcji ubrań Under Armour sprawiają, że są one jak druga skóra, dzięki czemu idealnie dopasowują się do kształtu sylwetki, a Twój organizm może spokojnie funkcjonować dzięki regulacji temperatury ciała w zależności od tego czy jest upał czy mroźna zima.

Under Armour, Storm Cotton Slub Hoody

Under Armour, Storm Cotton Slub Hoody

Nowa, letnia kolekcja została okrzyknięta przez biegaczy na całym świecie sportowym must-have. I ty dołącz do nich, pokonaj swoje słabości i poczuj prawdziwą przyjemność jaką daje Ci trening w odzieży Under Armour. Także jutrzejszego poranka nie marnuj na wiadomości i zastanawianiu się o wyższości śniadania nas innymi posiłkami. Nie pozostaje Ci nic innego, jak tylko wskoczyć w ‘’dresik’’  Under Armour, chwycić za klamkę i…po prostu biec.

www.mmsport.com.pl

https://www.facebook.com/UnderArmourPolska?fref=ts

Informacja prasowa marki Under Armour

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn