GoPro Hero 3 – najchętniej kupowana sportowa kamera dla aktywnych

przez Aneta Żukowska | Opublikowano 16 kwietnia 2013 13:30

Video promujące 3 edycję najlepszej kamery do zadań specjalnych GoPro Hero 3 w niecałe pół roku na portalu Youtube zostało obejrzane prawie 20 mln razy! Samo urządzenie, dzięki temu, że pozwala na kręcenie w każdym miejscu, w doskonałej jakości HD, również bije rekordy popularności zarówno w Polsce jak i na świecie.  

Ostatnia odsłona GoPro Hero 3 na rynku dostępna jest w 3 podstawowych wersjach : White, Silver oraz Black. Najtańsza wersja White, posiada możliwości nagrywania: w rozdzielczościach 1080p przy 30 klatkach/sec, 960p przy 30klatkach/sec , 720p przy 60 i 30 klatkach/sec  oraz WVGA-60 klatek/s. 5mp w serii 3klatek/sec.  Wyższy model w tym samym sklepie kosztuje już 1499zł i oferuje  m.in.  jeszcze więcej klatek w najwyższych rozdzielczościach.

GoPro, kamera Hero 3

GoPro, kamera Hero 3

Kochana przez użytkowników opcja TimeLaps (film poklatkowy) dostępna w każdej wersji robi zdjęcia co: 0,5  1, 2, 5, 10, 30 i 60sec. Wbudowany odbiornik Wi – Fi dzięki dostępnej w systemie iOS oraz Android aplikacji umożliwia podgląd filmu lub zdjęć, nawet z 50 kamer naraz w czasie rzeczywistym, na wyświetlaczu smartfona bądź tabletu.

Zmniejszona dystorsja obiektywu, oraz nowy płaski obiektyw zapewnia fantastyczny obraz filmów kręconych pod wodą. 6 elementowa soczewka asferyczna z możliwością wyboru przez użytkownika kąta (od ultra szerokiego do wąskiego) pozwala na wcześniej niespotykane możliwości zabawy obrazem i dźwiękiem.

Producenci kamery, która już w poprzednich wersjach zasłynęła z jakości dźwięku, jeszcze ulepszyli jej mikrofon i opcje redukcji szumu wiatru, dzięki czemu nawet przy ogromnych prędkościach  szmery są naprawdę minimalne. GoPro Hero 3 doskonale spełnia oczekiwania wielbicieli aktywnego wypoczynku.

Ogólnodostępne i bardzo łatwe w obsłudze programy do obróbki i montażu filmów pozwalają, nawet amatorom, tworzyć  bardzo dynamiczne filmy, z ciekawymi podkładami muzycznymi.

max_Gopro_Hero_3_black_edition_278120

Kamery GoPro doskonale sprawdzają się podczas sportów ekstremalnych. Dzięki relatywnie niskiej cenie, możemy pokusić się o zakup większej ilości kamerek i kręcić  z wielu kątów oraz perspektyw. Niezliczone ilości dodatków do urządzenia takich jak: kolorowe nakładki na obiektyw, które pozwalają wydobywać ostrość w każdych warunkach, dodatkowe mikrofony, podkładki czy  mocowania, dzięki którym możemy umieścić swoje GoPro dosłownie wszędzie, rozsądna cena oraz zmniejszone gabaryty  (30 proc. mniejsza i 25 proc. lżejsza) w stosunku do poprzedniej edycji powodują, że to urządzenie w swojej klasie nie ma na rynku żadnej konkurencji.

Kamera cyfrowa GoPro HD Hero 3 White Edition

Kamera GoPro Hero3 waży zaledwie 73 gramy, jest mniejsza aż o 30 proc. i lżejsza o 25 proc. od poprzedniego modelu Hero2. Model posiada wbudowane Wi-Fi, które umożliwia bezprzewodowe przesyłanie nagrywanego materiału i zdjęć. Kamera HERO3 może być kontrolowana za pomocą pilota (nie jest on częścią zestawu) jak również przez telefony i tablety z systemem iOS lub Android za pomocą aplikacji GoPro.

Kamera GoPro Hero3 White nagrywa obraz w rozdzielczościach: 1080p-30 klatek/s, 720p-60 i 30 klatek/s, 960p-30 klatek/s oraz WVGA-60 klatek/s. Możliwe jest również wykonywanie 5 megapiksel-owych zdjęć z prędkością 3 klatek na sekundę (dostępna jest funkcja wykonywania zdjęcia co 0.5, 1; 2, 5, 10, 30, 60 sekund). GoPro HERO 3 White Edition posiada zmniejszoną dystorsję obiektywu co w połączeniu z zaprojektowanym od nowa płaskim obiektywem pozwala na otrzymanie wspaniałego obrazu zarówno pod powierzchnią wody jak i nad nią.

Cena w Agito.pl ok. 1000 zł + darmowa przesyłka do paczkomatów InPost do 25 kwietnia.

Informacja prasowa sklepu Agito.pl

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn