The North Face® Mountain Festival – odkryj w sobie miłośnika aktywności outdoorowych

przez Administrator | Opublikowano 12 maja 2016 14:37

W dniach 16-18 września w malowniczej szwajcarskiej miejscowości Lauterbrunnen odbędzie się The North Face® Mountain Festival. To niezwykłe wydarzenie skupi u podnóża alpejskiego szczytu Eiger miłośników wszelkich aktywności outdoorowych – od biegów górskich, przez piesze wycieczki po szlakach i wspinaczkę skałkową, aż po odkrywców i podróżników w najdalsze zakątki ziemi.

2016A 013

Na uczestników festiwalu czekać będą między innymi warsztaty dotyczące zdrowego odżywiania i gotowania w plenerze, odpowiedniego przygotowywania ekwipunku i profesjonalnej fotografii outdoorowej, a także opowieści znanych podróżników z ich wypraw. Wydarzenie to będzie również okazją, aby wziąć udział w wycieczkach górskich oraz zajęciach biegowych i wspinaczkowych pod okiem przewodników i zawodników teamu The North Face®.

DB5A6495

Prawdziwą gratką dla najodważniejszych będzie możliwość lotu paralotnią oraz raftingu, a także próba zdobycia szczytu Eiger u boku jednego z zawodników The North Face. Bez wątpienia będzie to przeżycie, które pozostanie w pamięci do końca życia!

Po zmroku, uczestnicy wezmą udział we wspólnej kolacji pod gołym niebem, przy muzyce na żywo oraz pokazach filmów. Po intensywnym i wyczerpującym dniu, przyjdzie czas na chwilę relaksu, w zlokalizowanym w lesie spa.

2014A 197

Nie ma wątpliwości, że nadchodząca edycja The North Face® Mountain Festival pozostawi przyjemny ból w mięśniach i niezapomniane wspomnienia w głowie. Bilety w niższej cenie – 99 euro dostępne są już teraz na stronie www.thenorthface.com/mountain-festival lub na kanałach Social Media @TheNorthFaceEMEA (Twitter i Facebook). 

2014A 019

Garść informacji o The North Face® Mountain Festival

Bilety

Bilety w niższej cenie €99 zawierają:

Strony: 1 | 2 | 3

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn