Rowerowe przebudzenie mocy – 1300 lumenów od Falcon Eye

przez Administrator | Opublikowano 15 grudnia 2015 12:35

Niech moc będzie z Wami – ta zasada musiała przyświecać marce Falcon Eye, gdy tworzyła swój nowy produkt. W ręce rowerzystów trafia właśnie super mocna latarka PANTHER, z którą ciemna strona roku nie ma żadnych szans.

Wyjątkowo krótkie zimowe dni nie będą więcej przeszkodą dla żadnego rowerzysty. Z myślą o użytkownikach, którzy cenią sobie bezpieczeństwo i perfekcyjną widoczność marka Falcon Eye stworzyła prawdziwą bestię – lampę PANTHER o mocy aż 1300 lumenów! W rywalizacji z takim sprzętem, nawet najciemniejsza noc będzie bez szans.

PANTHER_3

Nowa przednia lampa rowerowa od Falcon Eye, wyposażona w 2 diody Cree XM-L U2 LED, w maksymalnym trybie zapewni potężną dawkę światła przez 2,5 godziny. Nawet najniższy dostępny tryb pracy (15 proc.) okaże się progiem nieosiągalnym dla wielu konkurentów – PANTHER zapewni w nim światło o mocy 200 lumenów przez całe 12 godzin.

PANTHER_4

Zapakowana w aluminiową obudowę lampa jest całkowicie wodoodporna (IPX7) i niezwykle wytrzymała – poradzi sobie z upadkami z wysokości 2 metrów. PANTHER posiada zestaw akumulatorów (o łącznej pojemności 4400 mAh) i wskaźnik naładowania baterii, który przypomni o ich naładowaniu.

PANTHER_2

Pakiet akumulatorów PANTHER można przymocować do ramy rowerowej dzięki pokrowcowi z rzepami, co pozwoli idealnie rozłożyć i tak niewielki ciężar „Pantery” – sama lampa waży zaledwie 93 gramy. Do tego duży włącznik, który umożliwia łatwą obsługę nawet w rękawiczkach. To rowerzysta doceni zwłaszcza o tej porze roku.

Informacja prasowa

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn