Wakacje z k(l)asą – zegarek Tissot Quickster Lugano

przez Administrator | Opublikowano 29 czerwca 2015 13:07

Wiadomo, spośród wielu fantazyjnych gadżetów na lato, warto wybrać te, które będą nie tylko modne, ale i funkcjonalne. Podczas wakacji godziny mijają szybciej, dlatego dobrze mieć przy sobie zegarek, dzięki któremu będziesz mógł je kontrolować.

Tissot Quickster Lugano to model, który zachwyca swoim designem i prostotą. Pasuje do letnich stylizacji i przypadnie do gustu każdemu mężczyźnie, dla którego liczy się jakość. W tym przypadku, szwajcarskie pochodzenie jest jej gwarantem.

Kto z nas nie marzy o oderwaniu się od codziennych obowiązków i spędzeniu wyjątkowych chwil na łonie przyrody? Nawet największy fan elektroniki na te kilka dni pragnie się odłączyć. Słuchawka Bluetooth ustępuje miejsca masce do nurkowania, a zamiast Apple Watcha na ręce pojawia się klasyk, który podkreśla wyjątkowy charakter wolnego czasu. Planując aktywny wypoczynek warto pamiętać, że nie wszystkie gadżety sprawdzają się w niecodziennych warunkach. Z zegarkiem Tissot możesz żeglować i skakać ze spadochronem. Solidna i wodoszczelna obudowa oraz odporne na zarysowania szafirowe szkło nie zawiodą nawet podczas wyjątkowo sportowych wakacji.

Pełen klasy, posiadający gadżety klasy premium i lubiący zmiany – taki jest trendsetter na wakacjach. Okulary z filtrem UV, buty do biegania i designerski zegarek to przedmioty, które muszą znaleźć się w jego walizce.

Wakacyjne stroje wybieramy pod wpływem chwili i lubimy się nimi bawić. Twórcy Tissot dobrze rozumieją potrzebę zmian. Model Quickster Lugano dopasujesz do każdej stylizacji i humoru. Do zegarka dołączony jest zestaw trzech pasków z włókien syntetycznych typu NATO: granatowym w białe paski, jego kolorystyczną odwrotnością – białym w granatowe paski oraz granatowym, dzięki którym możesz go nosić do czasu kolejnego urlopu bez ryzyka, że ci się znudzi. Niestety, maska do nurkowania najczęściej dostępna jest w jednym kolorze, dlatego radzimy przechować ją w szufladzie.

Artykuł sponsorowany

Tagi

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn