Czy Twój ulubiony szlak ma szansę znaleźć się wśród 20 najlepszych tras górskich w Europie?

przez Administrator | Opublikowano 18 czerwca 2015 12:04

Niezależnie od tego czy jest się weekendowym miłośnikiem wypraw górskich, czy doświadczonym podróżnikiem, każdy z nas zna szlak, który zajmuje szczególne miejsce w jego sercu. Tego lata miłośnicy outdooru będą mieli szansę podzielić się swoją ulubioną trasą z podróżnikami z całego świata, a wszystko za sprawą nowej inicjatywy firmy The North Face “20 best hikes in Europe”.

(fot. The North Face/Damiano Levati)

(fot. The North Face/Damiano Levati)

Zasady są proste, już teraz na stronie www.thenorthfacejournal.com zgłaszać można swoje propozycje dróg wraz z wyjaśnieniem dlatego to właśnie one powinny znaleźć się wśród 20 najlepszych szlaków Europy. Tym, co je wyróżnia spośród innych może być zarówno lokalna legenda czy znaczenie historyczne, niespotykane ukształtowanie terenu lub po prostu zapierające dech w piersi widoki.

Spośród zgłoszeń wybranych zostanie 20 najlepszych tras, a autorzy poproszeni zostaną o ich przejście. Relacje zdjęciowe z wypraw będą pojawiały się na stronie www.thenorthfacejournal.com.

(fot. The North Face/Damiano Levati)

(fot. The North Face/Damiano Levati)

Co jednak najważniejsze, jest to wyjątkowa szansa, by podzielić się swoim magicznym miejscem z innymi miłośnikami eksploracji i zainspirować ich, by nigdy nie przestawali odkrywać.

Formularz zgłoszeniowy, a także więcej informacji na temat produktów The North Face znaleźć można na stronie: www.thenorthfacejournal.com.

Informacja prasowa

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn