Kolejni partnerzy Akademickich Mistrzostw Europy we Wspinaczce Sportowej

przez Administrator | Opublikowano 19 czerwca 2015 10:56

Do grona partnerów imprezy dołączyły niedawno nowe marki. Są to odzieżowa firma Heartbeat oraz Craftic Climbing specjalizująca się w produkcji woreczków na magnezję.

Heartbeat powstała w 2013 roku i od samego początku zyskała bardzo duże uznanie w środowisku wspinaczkowym. Jednak Heartbeat produkuje odzież dedykowaną nie tylko dla wspinaczy, ale również dla ludzi aktywnych. Na początku swojej działalności Heartbeat ruszył jedynie z damską kolekcją, jednak innowacyjny design, ciekawa kolorystyka oraz oryginalne pomysły bardzo dobrze się przyjeły i umożliwiły szybką ekspansję na polskim rynku. To z kolei pozwoliło na uruchomienie kolekcji dedykowanej dla mężczyzn.

Kolekcja Heartbeat (fot. Adam Kokot)

Kolekcja Heartbeat (fot. Adam Kokot)

Firma stopniowo zyskuje uznanie w wielu europejskich krajach, oraz na świecie m.in. w Japonii. Heartbeat to przede wszystkim żywe, radosne kolory oraz ciekawe kroje, które gwarantują maksymalną wygodę i oryginalny styl. Wszystkie produkty tej marki są tworzone w Polsce z najwyższej jakości materiałów. Kolekcję marki Heartbeat możecie zobaczyć na stronie www.heartbeat-clothing.com. Dzięki nawiązaniu współpracy cała ekipa organizacyjna Akademickich Mistrzostw Europy we Wspinaczce Sportowej będzie ubrana w odzież Heartbeat.

Craftic Climbing to w zasadzie domowa manufaktura, która szybko zdobywa popularność w środowisku wspinaczkowym. Wymyślne kształty, wesołe i kolorowe projekty przykuwają uwagę, coraz większego grona konsumentów. Staranność wykonania najdrobniejszych szczegółów sprawiają, że woreczki Craftic Climbing dobrze sprzedają się również za granicą.

DSC06217

DSC06272re

Podjęta współpraca pozwoli na ufundowanie wszystkim medalistom AME jakże miłych upominków. Do zapoznania się z kolekcją zapraszamy na www.facebook.com/CrafticClimbing

Zapraszamy do polubienia fanpage mistrzostw www.facebook.com/Climbing2015PL oraz na oficjalną stronę imprezy www.climbing2015.pl.

Grzegorz Miedziński

 

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn