Ekstremalnie odporny Smartfon Cat® B15Q Dual SIM dla fanów ekstremalnych wrażeń

przez Administrator | Opublikowano 17 marca 2015 14:43

W ofercie T-Mobile pojawił się Cat® B15Q Dual SIM, jeden z najodporniejszych smartfonów dostępnych na rynku, idealny m.in. dla miłośników sportów ekstremalnych, podróżników oraz sportowców. Wytrzymuje skrajne temperatury (od -20° C do 55° C), zanurzenie w wodzie (do głębokości 1 m przez 30 min.). Urządzenia można używać również w zapylonych i zakurzonych miejscach. To jedyny telefon na rynku, którego ekran dotykowy można obsługiwać również mokrymi palcami. Klienci T-Mobile mogą teraz kupić smartfon Cat® B 15Q Dual SIM w ramach oferty internetowej już od 9 złotych.

wet finger tracking_may14_2

Cat® B15Q to smartfon odporny na upadki z wysokości do 1.8 metra, który wytrzyma gwałtowne zmiany temperatur. Obudowa w telefonie została wykonana z anadowanego aluminium z gumowym wykończeniem, dzięki czemu smartfon jest wyjątkowo odporny na wszelkie urazy mechaniczne, co potwierdza wojskowy certyfikat MIL SPEC 810G. Telefon z sukcesem przechodził testy wytrzymałości polegające na rzucaniu nim o ziemię, lub przejechaniu po nim koparką. Temu smartfonowi również nie straszny pył i kurz oraz zanurzanie w wodzie (do głębokości 1 m przez 30 min.) – wytrzymałość na te czynniki potwierdza certyfikat IP67.

Urządzenie wyposażono w 4-calowy ekran WVGA pokryty warstwą Cornig Gorilla Glass 2, który jest niezwykle odporny na zadrapania i upadki oraz jako jedyny na rynku działa, również wtedy, gdy użytkownik smartfona ma wilgotne palce.

Cat® B15Q Dual SIM pracuje pod kontrolą systemu Google Android 4.4.2, a moc obliczeniową dostarcza dwurdzeniowy MediaTek MT6577 o częstotliwości taktowania 1.2 GHz wraz z 1-gigabajtową pamięcią operacyjną RAM.   Na wszelkiego rodzaju dane zarezerwowane zostało 4 GB wewnętrznej pamięci oraz czytnik kart micro SD (obsługa do 64 GB).

Na smartfon Cat B15Q powinni zwrócić uwagę fani sportów ekstremalnych którzy potrzebują niezawodnego urządzenia, które np. nie rozbije się przy uderzeniu o twarde podłoże. Cat® B15Q to idealna propozycja dla użytkowników, którzy nie uznają kompromisów – tak wprowadzenie na rynek komentują przedstawiciele dystrybutora urządzeń marki Cat® w Polsce.

cat-b15q-android-kitkat--0

Cat® B15Q to smartfon o wymiarach 125 x 69.5 x 14.95 mm i wadze 170 gramów wyposażony w akumulator o pojemności 2000 mAh, który zapewnia 16 godzin rozmów lub do 26 dni w trybie czuwania (19 dni wersja Dual SIM).

B15Q desert_may14_2

VIDEO

https://www.youtube.com/watch?v=pE8xN7kCUXk&feature=youtu.beekstremalny test telefonów Cat®

O marce Cat®

W Cat® tworzymy wytrzymałe i funkcjonalne produkty. Nie interesują nas wymyślne, zbyt rozbudowane telefony, które roztrzaskują się po upadku. Dlatego projektujemy innowacyjne i mocne urządzenia, które nie zawiodą Cię w trudnych sytuacjach. Każdy produkt Cat® charakteryzuje się wytrzymałością: od ładowarek gąsienicowych, po robocze buty. Telefony Cat®nie są tu żadnym wyjątkiem.

W 2010 roku firma Bullitt Mobile uzyskała licencję od Caterpillar Inc. na sprzedaż telefonów i akcesoriów. Obecnie nasze telefony są sprzedawane w ponad 30 krajach. Nasz cel? Tworzyć znakomicie działające produkty, korzystać z najnowocześniejszych technologii i ponad wszystko – nigdy nie zawieść użytkownika.

http://toughphones.com.pl

Informacja prasowa

Tagi
Wyświetlam 1 Comments
Dodaj swój komentarz
  1. Adam napisał(a):

    Spadl z wysokosci 1 metra i sie roztrzaskal. Sprzedawca, siec T-mobile od dwoch miesiecy nie chce nawet przyjac do ekspertyzy. Nie polecam telefonu i operatora.

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn