Sun Trail Center – Biegowe centrum Salomona już otwarte

przez Administrator | Opublikowano 18 czerwca 2014 14:34

Od dziś w Pruszkowie oraz przez Internet można już dokonywać zakupów całej kolekcji biegowej Salomona – to pierwsze takie miejsce w kraju, w którym przez cały sezon będą dostępne niemal wszystkie modele butów, ubrań i akcesoriów do biegania a także pełna kolekcja dla profesjonalistów i zaawansowanych amatorów Salomon S-LAB. Na specjalne zamówienie będą dostępne także niestandardowe rozmiary.

salomon

Sklep rozpoczął współpracę z zawodnikami Teamu Salomon Suunto i w razie problemów z doborem rzeczy do biegania np. w zawodach, to oni będą służyć swoją pomocą. A ich rady mogą być niezwykle cenne, gdyż przez ostatnie kilka lat od podszewki poznali sprzęt, w którym biegają. Magda Łączak, najszybsza kobieta Biegu Ultra „Granią Tatr”, Biegu 7 Dolin czy Ultra Mallorca, Paweł Dybek, zwycięzca Ultra Mallorca, Piotr Hercog – najszybszy Polak UTMB i rekordzista Biegu Rzeżnika, oraz jego partner z tego biegu Marcin Świerc, 10 zawodnik Transvulcanii, Mistrz Polski Skyrunning i najszybszy z polaków w Biegu 7 Dolin. Cała czwórka online będzie doradzała w najtrudniejszych nawet zakupach.

salomon2

salomon4

Sklep w Pruszkowie to także unikalne miejsce dla szukających nietypowych rozmiarów obuwia biegowego, lub dla tych, którym inne sklepy nie mogły pomóc. Tu będą dostępne wszystkie modele i we wszystkich rozmiarach (czasem na zamówienie).

Sklep otwarty jest od poniedziałku do soboty, a zakupy przez stronę www działają całą dobę.

Mamy nadzieję, że spełnimy tu oczekiwania najbardziej wymagających biegaczy.

salomon5

salomon7

Strona sklepu: http://skiracecenter.pl/pl/new

KONKURS DLA BIEGACZY

Strony: 1 | 2

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn