Columbia na lato: kolekcja sandałów outdoorowych

przez Aneta Żukowska | Opublikowano 29 maja 2013 14:08

Wybór letniego obuwia outdoorowego nie należy do najprostszych. Warto dokładnie zapoznać się ze specyfiką techniczną danego modelu i zastanowić do jakiego rodzaju aktywności będziemy je wykorzystywać. Bardzo istotna jest odpowiednia podeszwa. Jeśli planujemy spędzać wakacje nad wodą, podeszwa powinna zapewniać przyczepność na mokrych i śliskich powierzchniach. W czasie spacerów górskimi szlakami większe znaczenie będzie miała stabilność i ochrona przed ostrymi kamieniami. Jeżeli szukamy czegoś na weekendowe wypady warto zwrócić uwagę na modele sandałów, które można zamienić w komfortowe klapki.

Męskie sandały Sandero Plus

S13_BM4405_255_SANDERO-PLUS

Niezwykle wytrzymałe i wygodne sandały, które doskonale sprawdzają się podczas całodniowych letnich wędrówek. Lekka konstrukcja, wygodne zapięcia i podeszwa Techlite Omni-Grip® zapewniają komfort, ochronę i przyczepność na kamienistych ścieżkach. Cholewka wykonana jest ze skóry, a miękka, profilowana wyściółka ma właściwości antybakteryjne.

Męskie sandały Watershot

S13_BM4404_092_WATERSHOT

Sandały zapewniające komfort i podparcie podczas aktywności w plenerze, na lądzie i nad wodą. Solidna gumowa podeszwa zapewnia stabilność w zróżnicowanym terenie. Podeszwa środkowa TECHLITE® to gwarancja lekkości, amortyzacji oraz solidnego podparcia. Podeszwa zewnętrzna z gumy Omni-Grip® gwarantuje dobrą przyczepność. Cholewka wykonana jest ze skóry syntetycznej, a paski zapinane są na rzepy.

 

Męskie sandały Techsun Interchange III

S12_BM4393_052_TECHSUN-INTERCHANGE-3

Uniwersalne sandały z trzema paskami, które dzięki ruchomemu paskowi piętowemu, łatwo można zamienić w klapki. Podeszwa z materiału TECHLITE® daje gwarancję lekkości, amortyzacji oraz solidnego podparcia, natomiast technologia Omni-Grip® zapewnia doskonałą przyczepność.

Damskie sandały Techsun™ III 

Strony: 1 | 2 | 3

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn