Columbia na lato: kolekcja sandałów outdoorowych

przez Aneta Żukowska | Opublikowano 29 maja 2013 14:08

Wybór letniego obuwia outdoorowego nie należy do najprostszych. Warto dokładnie zapoznać się ze specyfiką techniczną danego modelu i zastanowić do jakiego rodzaju aktywności będziemy je wykorzystywać. Bardzo istotna jest odpowiednia podeszwa. Jeśli planujemy spędzać wakacje nad wodą, podeszwa powinna zapewniać przyczepność na mokrych i śliskich powierzchniach. W czasie spacerów górskimi szlakami większe znaczenie będzie miała stabilność i ochrona przed ostrymi kamieniami. Jeżeli szukamy czegoś na weekendowe wypady warto zwrócić uwagę na modele sandałów, które można zamienić w komfortowe klapki.

Męskie sandały Sandero Plus

S13_BM4405_255_SANDERO-PLUS

Niezwykle wytrzymałe i wygodne sandały, które doskonale sprawdzają się podczas całodniowych letnich wędrówek. Lekka konstrukcja, wygodne zapięcia i podeszwa Techlite Omni-Grip® zapewniają komfort, ochronę i przyczepność na kamienistych ścieżkach. Cholewka wykonana jest ze skóry, a miękka, profilowana wyściółka ma właściwości antybakteryjne.

Męskie sandały Watershot

S13_BM4404_092_WATERSHOT

Sandały zapewniające komfort i podparcie podczas aktywności w plenerze, na lądzie i nad wodą. Solidna gumowa podeszwa zapewnia stabilność w zróżnicowanym terenie. Podeszwa środkowa TECHLITE® to gwarancja lekkości, amortyzacji oraz solidnego podparcia. Podeszwa zewnętrzna z gumy Omni-Grip® gwarantuje dobrą przyczepność. Cholewka wykonana jest ze skóry syntetycznej, a paski zapinane są na rzepy.

 

Męskie sandały Techsun Interchange III

S12_BM4393_052_TECHSUN-INTERCHANGE-3

Uniwersalne sandały z trzema paskami, które dzięki ruchomemu paskowi piętowemu, łatwo można zamienić w klapki. Podeszwa z materiału TECHLITE® daje gwarancję lekkości, amortyzacji oraz solidnego podparcia, natomiast technologia Omni-Grip® zapewnia doskonałą przyczepność.

Damskie sandały Techsun™ III 

S12_BL4398_060_TECHSUN-3

Obuwie Techsun™ III zapewnią maksymalny komfort, stabilność i zwinność, co jest niezbędne podczas letnich aktywności. Żłobiona podeszwa Omni-Grip® wykonana z dwóch gatunków gumy zapewnia fantastyczną przyczepność na mokrych powierzchniach, zaś lekka podeszwa środkowa TECHLITE® zapobiega ślizganiu się stopy. Zapinana na rzepy cholewka wykonana jest z materiałów syntetycznych.

Damskie sandały Sunlight

S13_BL4407_255_SUNLIGHT

Lekkie damskie sandały, wygodne i zgrabne. Podeszwa zewnętrzna Omni-Grip® oraz profilowana podeszwa środkowa w technologii TECHLITE® gwarantują amortyzację, podparcie oraz doskonałą przyczepność.

Damskie sandały Sunstrap 

S13_BL4406_255_SUNSTRAP

Eleganckie, krzyżujące się paski nadają sandałom Sunstrap wdzięku dorównującego ich wytrzymałości. Podeszwa Omni-Grip® zapewnia przyczepność, a podeszwa środkowa wykonana z materiału TECHLITE® lekkość, komfort oraz stabilność w czasie letnich dni.

Damskie sandały Tilly Jane Strap

S13_BL4401_242_TILLY-JANE-STRAP

Idealne na gorące dni wypełnione aktywnością. Skórzana cholewka i delikatna wyściółka wykonana ze świńskiej skóry sprawiają, że sandały Tilly Jane nosi się znakomicie. Podeszwa środkowa z materiału TECHLITE® gwarantuje lekkość, amortyzację oraz solidne podparcie, natomiast podeszwa zewnętrzna OMNI-GRIP® zapewnia doskonałą przyczepność.

O Columbia Sportswear

Columbia Sportswear Company jest światowym liderem w dziedzinie projektowania, tworzenia, marketingu i dystrybucji odzieży, obuwia, akcesoriów i wyposażenia do użytku pod gołym niebem. Od powstania naszej firmy w Portland, w stanie Oregon, w 1938 skupiliśmy nasze wysiłki na przesuwaniu granicy innowacyjności produktów, ich jakości

i wykonania. Nasze podejście można podsumować w słowach „spróbujmy tego”. Wierzymy, że realizowanie naszych pomysłów i próbowanie nowych rzeczy jest tym, co napędza rozwój oraz tym, co otworzyło nam drzwi do ponad 100 krajów, w których można kupić nasze produkty. Próbowanie nowych rzeczy jest również tym, co łączy innowacyjne technologie, zastosowane w naszych produktach i projektach, z pasją ludzi, którzy im zaufali i chcą dzięki nim zwiększyć swoją wygodę i ochronę podczas kolejnych przygód.

Informacja prasowa marki Columbia

 

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn