Czas pobyć dzieckiem: funkcjonalność i radosny wygląd najnowszych zegarków Timex

przez Aneta Żukowska | Opublikowano 29 maja 2013 14:17

Na Dzień Dziecka Timex proponuje kolekcję dwóch damskich i trzech męskich modeli z serii Ironman Glimmer. Zegarki idealnie sprawdzą się podczas biegania, pływania, wędrówek górskich czy wieczornych spacerów. Modele wyposażono w chronograf, licznik okrążeni, 3 alarmy, 3 strefy czasowe oraz opcję przypomnienia.

T5K685,T5K686,T5K688_hero

Modele damskie zaprojektowano w kolorach buraczkowym oraz fiołkowym. Modele męskie dostępne są w barwach żółci, niebieskości oraz czerwieni.

Modele charakteryzuje podświetlenie tarczy INDIGLO – umożliwiające odczyt godziny w warunkach utrudnionej widoczności. Zegarki odznaczają się wodoszczelnością klasy 100M.

T5K684

T5K685

Zegarki dostępne są w punktach sprzedaży Timex w całej Polsce oraz w sklepie internetowym www.timex.pl.

Cena: 269 PLN.

Informacje o Timex Group:

Timex Group jest jednym z największych w skali globalnej producentów oraz sprzedawców innowacyjnych zegarków i biżuterii. Założony w 1854 roku Timex jest częścią Timex Group – firmy, do której należy kilka marek, i zatrudnia ponad 5 tysięcy osób na całym świecie. Polskie przedstawicielstwo Timex, z siedzibą w Warszawie, działa od 1994 roku. Zegarki Timex dostępne są w sklepie internetowym www.timex.pl oraz w autoryzowanych sklepach na terenie całego kraju.

Informacja prasowa marki Timex

 

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn