Nowości Icebreaker na sezon Wiosna/Lato 2013: żywe kolory i grafiki w linii lifestylowej

przez Aneta Żukowska | Opublikowano 23 kwietnia 2013 11:10

W tym sezonie Icebreaker w swojej ofercie odzieży lifestylowej z wełny merino stawia na intensywne kolory i ciekawe grafiki. Koszulki damskie i męskie ze 100 proc. wełny merino to dobry wybór na lato. Przepuszczają powietrze, są delikatne dla skóry i nie pochłaniają zapachów.

Ta ostatnia cecha szczególnie sprawdza się przy ograniczonym limicie bagażu. Materiał z wełny merino szybko schnie i jest łatwy w pielęgnacji. Ekologiczna produkcja i pozyskiwanie surowca zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju to zalety istotne dla osób dbających o środowisko.

Damska kolekcja koszulek marki Icebreaker

Damska kolekcja koszulek marki Icebreaker

Kolekcja na Wiosnę/Lato 2013 to także nowe grafiki zaproszonych do współpracy nowozelandzkich artystów. Wykorzystali oni motywy miejskie, adaptując je do tematyki bliskiej Icebreakerowi.

Męska koszulka z długim rękawem ma np. grafikę z widokiem gór, złożonych z ogromnej liczby miniaturowych owiec. Dzięki połączeniu właściwości wełny merino i ciekawej stylistyki, powstała kolekcja, która sprawdzi się w każdym turystycznym przedsięwzięciu, także w codziennym użytku.

Męska kolekcja koszulek marki Icebreaker

Męska kolekcja koszulek marki Icebreaker

W kolekcji znalazły się m.in. koszulki z długim i krótkim rękawem w wersjach dla mężczyzn oraz topy i koszulki z krótkim rękawem dla pań. Oprócz grafik zaprojektowanych przez artystów, koszulki Icebreaker tradycyjnie zdobią również motywy roślinne związane z nowozelandzką florą.

Informacja prasowa marki Icebreaker

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn