GoGirl – dla kobiet, na stojąco…

przez Aneta Żukowska | Opublikowano 12 kwietnia 2013 14:22

Wyobraź sobie, że jesteś w podróży. W zasięgu wzroku nie ma żadnej toalety… a natura wzywa… Jest to wspólny problem kobiet, które lubią podróżować po świecie, lubią sport i aktywny wypoczynek.  Wiele kobiet boryka się z podobnym problemem również w życiu codziennym, korzystając z toalet w takich miejscach jak stacje benzynowe, centra handlowe, imprezy na świeżym powietrzu, gdzie stan sanitarny WC pozostawia wiele do życzenia.

Po odniesieniu wielkiego sukcesu w Stanach Zjednoczonych i podbiciu rynków europejskich GoGirl trafia do Polski. – GoGirl stało się integralną częścią stylu życia wielu aktywnych kobiet – mówi Karolina Cicharska, product manager społki R&A Gadget, wyłącznego importera GoGirl.

GoGirl

GoGirl

Opatentowana w Stanach Zjednoczonych konstrukcja GoGirl jest najbardziej zaawansowanym i atrakcyjnym z produktów konsumenckich tego typu. GoGirl jest łatwym w obsłudze wyrobem wykonanym z odpornego na rozwój bakterii medycznego silikonu. Łatwo mieści się w torebce lub plecaku, podobnie jak inne preparaty do higieny intymnej.

GoGirl występuje w dwóch wersjach kolorystycznych – różowej oraz khaki. Koszt produktu to 49 zł. GoGirl sprzedawane jest w małej tubce z tworzywa sztucznego, w której – oprócz samego urządzenia – znajduje się plastikowy woreczek oraz papierowa chusteczka. Dzięki nim GoGirl można oczyścić, zapakować ponownie i przechować do następnego użycia.

Zalety GoGirl, to:

  • Zwarta i wytrzymała konstrukcja. Produkt GoGirl jest wygodny, przenośny i dyskretny, dzięki czemu jest dostępny zawsze wtedy, gdy kobieta potrzebuje go najbardziej.
  • Urządzenie GoGirl wykonane jest z silikonu stosowanego w medycynie, co sprawia, że wpływa korzystnie na zdrowie kobiety.
  • Konstrukcja GoGirl sprawia, że jest higieniczny w użyciu. Specjalnie wyprofilowany silikon sprawia, że urządzenie przylega idealnie do ciała, a unikalny projekt końcówki GoGirl zapobiega wyciekom cieczy i zabrudzeniom.
  • Urządzenie GoGirl łatwo utrzymać w czystości poprzez wypłukanie w wodzie z mydłem i osuszenie chusteczką higieniczną lub papierowym ręcznikiem. Dzięki temu może być wielokrotnie wykorzystywane.
  • GoGirl sprzedawane jest w małej tubie z tworzywa sztucznego, w której – oprócz samego urządzenia – znajduje się plastikowy woreczek oraz papierowa chusteczka. Dzięki nim GoGirl można oczyścić, zapakować ponownie i przechować do następnego użycia.
GoGirl sprawdzi się w podróży (fot. GoGirl)

GoGirl sprawdzi się w podróży (fot. GoGirl)

Dla kogo przeznaczone jest GoGirl:

SPORTSMENKA – Uprawiasz sport?
Czy potrzeba skorzystania z toalety naprawdę musi Cię odrywać od jazdy na nartach i ściągać ze stoku? Nie! Z GoGirl możesz na chwilkę wyskoczyć do lasu i szybko wrócić na trasę, nawet nie zdejmując spodni narciarskich.

DZIEWCZYNA NA SZLAKU – Lubisz wędrować?
Podczas wędrówki na szlaku, kilometry od najbliższej toalety, już nie musisz męczyć się stosując wymyślne wygibasy i kucając w zaroślach. Z GoGirl stworzysz swoje własne przenośne i higieniczne WC nawet w leśnej głuszy.

GLOBTROTTERKA – Kochasz podróże?
Podczas dalekich egzotycznych podróży, nigdy nie wiesz co Cię czeka – szczególnie jeśli chodzi o toalety. Może się okazać, że przyjdzie Ci korzystać ze zwykłego zagłębienia w ziemi, albo zastaniesz zupełny brak zaplecza sanitarnego. Z GoGirl masz ten problem z głowy.

MAMA – Jesteś mamą?
Każda mama obawia się grzybów, bakterii i wirusów, a publiczne łazienki są ich pełne. Z GoGirl wiesz, że Twoja córka może w higieniczny i zdrowy sposób skorzystać z toalety w każdym centrum handlowym.

MIEJSKA DZIEWCZYNA – Lubisz imprezy?
Obawiasz się zarazków w publicznych łazienkach? Nie znosisz tych niemożliwie długich kolejek w klubach, na stadionach, lub podczas dużych imprez na świeżym powietrzu? Jest na to świetny sposób – GoGirl w Twojej torebce.

KOBIETA ZA KIEROWNICĄ – Jeździsz za kółkiem?
Nie wychodź z domu bez GoGirl – ten produkt sprawi, że każda droga będzie twoim przyjacielem. Czy przejeżdżasz przez miasto, czy podróżujesz daleko po kraju – świadomość posiadania GoGirl w schowku swojego samochodu sprawia, że czujesz się komfortowo.

Produkt do kupienia na www.gogirl.pl.

Informacja prasowa GoGirl Polska

Tagi

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn