Najgorętsze produkty na sezon wiosna-lato 2013: Marmot

przez Aneta Żukowska | Opublikowano 12 kwietnia 2013 15:54

Marka Marmot wiosną i latem zaproponuje produkty z nową technologią w wodoszczelnej i oddychającej odzieży – Marmot MEMBRAIN FusionDri. Jak zapewnia producent Marmot MEMBRAIN FusionDri łączy wodoodporność i oddychalność membrany MemBrain® z lekkością i sprawnym zarzadzaniem wilgocią tkaniny DriClime’s®.

Nowa technologia to trójwarstwowy laminat, o ultralekkiej podszewce. Marmot MEMBRAIN FusionDri znajdziemy od przyszłego sezonu m.in. w modelach Interfuse Jacket, Speedri Jacket w wersji damskiej i męskiej oraz Micro G Jacket.

Interfuse Jacket ma cztery zewnętrzne kieszenie zapinane na wodoszczelne zamki, dwie na wysokości piersi i dwie na dole kurtki. W pełni regulowany kaptur został wyposażony w obszerny daszek, a połączony jest z wysokim kołnierzem.

Marmot, Interfuse Jacket

Marmot, Interfuse Jacket

Model ten ma także regulowane na rzepy, asymetryczne mankiety. Wszystkie szwy są podklejone. Jak wszystkie kurtki Marmota, tak i ta ma krój rękawów Angel-Wing Movement. Interfuse Jacket waży 470 g i będzie dostępna w czterech kolorach. Jej przeznaczeniem są górskie trekkingi.

Marmot uzupełnił o nowe produkty swoją kolekcję przeznaczoną do sportów aerobowych, gdzie pojawi się m.in. biegowa kurtka Nanowick Jacket w wersji damskiej i męskiej.

Marmot, damska kurtka Nanovick Jacket

Marmot, damska kurtka Nanovick Jacket

Wykonana z Marmot Driclime® Mesh, kurtka jest wodoodporna, wodoszczelna i oddychająca. Wyposażona w zewnętrzną kieszeń na zamek i regulowany kołnierz. Chowa się do własnej kieszeni, a waży zaledwie 130 g. Znajdziemy ją w czterech kolorach.

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn