“Przyroda robi swoje! Ja się nie wtrącam ;)” – rozstrzygnięcie konkursu

przez Administrator | Opublikowano 11 marca 2019 19:18

W połowie lutego poprosiliśmy Was o opisanie swoich sposobów na krótki wypoczynek offline. Bardzo cieszą nas Wasze inspirujące odpowiedzi i duże zainteresowanie konkursem. Niestety zwycięzcę mogliśmy wyłonić tylko jednego. Hamak marki LESOVIK otrzymuje Klaudia Waśko. Gratulujemy!

Relaks z dziećmi na łonie natury (fot. Klaudia Waśko)

Oto odpowiedź Klaudii:

“Krótki, bezstresowy odpoczynek, zupełnie offline?” Jest na to świetny sposób! Idę z dzieciakami (2,5 oraz 6 lat) do pobliskiego lasu, biorę kawę i tyle! Przyroda robi swoje! Ja się nie wtrącam ;) Jeśli chcą zbierać patyki – zbierają, chcą spacerować – spacerują, chcą się położyć na trawie – leżą… a ja się nie stresuję ;) To chwila dla nich i dla mnie :)

Redakcja OM doceniła prostotę, dostępność i uniwersalność takiej formy krótkiego wypoczynku na łonie natury. Przede wszystkim na naszą decyzję wpłynęła jednak wartość edukacyjna jaką niesie ze sobą aktywność Klaudii. Jeśli hamak LESOVIKa ma pomóc w kształtowaniu kolejnego, outdoorowego pokolenia, to jesteśmy jak najbardziej za!

Raz jeszcze gratulujemy! Oto nagroda:

Hamak DUCH Coyote Brown polskiej marki LESOVIK (fot. LESOVIK)

Więcej informacji na temat hamakowania oraz produkty marki LESOVIK znajdziecie na stronie lesovik.eu.

Redakcja

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn