III Zimowy Maraton Świętokrzyski – dzisiaj ruszają zapisy

przez Michał Gurgul | Opublikowano 15 października 2018 9:35

Dotychczasowe edycje tego styczniowego biegu pokazały, że zima w Górach Świętokrzyskich jest bardzo gościnna i urokliwa, a zawodnicy ściągają chętnie na Zimowy Maraton Świętokrzyskich z różnych stron Polski. Legenda mówi, że nie sztuką jest pokonać trasę ZMŚ, ale sztuką jest zapisać się na tę imprezę.

II Zimowy Maraton Świętokrzyski (fot. materiały organizatora / Patryk Ptak)

Organizatorzy przypominają, że zapisy na III Zimowy Maraton Świętokrzyski odbędą się 15.10.2018 r. o godzinie 20.00. W związku z dużym zainteresowaniem imprezą, warto zapamiętać tę godzinę i działać szybko – limit liczby uczestników ZMŚ to 500 osób.

Zimowy Maraton Świętokrzyski (fot. materiały organizatora)

Podczas zbliżającej się edycji zawodów uczestnicy zobaczą najważniejsze szczyty w południowym grzbiecie Gór Świętokrzyskich na niebieskim szlaku E. Padechowicza od Brzechowa do Chęcin. Na trasie będą do zdobycia m.in. G. Pierścienica, G. Telegraf czy Zamek Królewski w Chęcinach, ale nie zabraknie górskich niespodzianek jak G. Otrocz czy G. Patrol.

II Zimowy Maraton Świętokrzyski (fot. materiały organizatora / Patryk Ptak)

III Zimowy Maraton Świętokrzyski odbędzie się 19.01.2019 r., a trasa na której przyjdzie rywalizować biegaczom będzie miała tradycyjnie około 44 km.

II Zimowy Maraton Świętokrzyski (fot. materiały organizatora / Patryk Ptak)

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.zimowyswietokrzyski.pl.

Informacja organizatora

***

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn