Wiosenna wyprzedaż w firmie Raven

przez Administrator | Opublikowano 09 kwietnia 2018 15:11

Krakowski Raven, dystrybutor odzieży, obuwia oraz sprzętu dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu, zaprasza na wiosenną wyprzedaż próbek renomowanych, zachodnich producentów ze swojego portfolio.

Odwiedź nas w dniach 19 – 20 maja, w godzinach 10 – 19. Mieścimy się w Krakowie przy ul. Zakładowej 7. Dochodzące do 70 proc. rabaty uzyskasz na kolekcje takich producentów jak Marmot, Aku, Teva, Kamik, Smartwool czy Hoka One One. Dotyczyć będą one produktów na wszystkie pory roku – w segmencie stricte outdoorowym, dedykowanym aktywnościom miejskim, jak i łączącym obie te kategorie. Będziesz mógł nabyć absolutne nowości, jak i wciąż chętnie kupowane, starsze pozycje.

Z Marmota w ofercie wyprzedażowej znajdą się nie tylko lekkie i zwiewne softshelle, ale i kurtki oraz spodnie membranowe i puchówki. Nie zabraknie koszulek ani krótkich spodenek. Z Aku oferujemy buty dedykowane wyprawom w wyższych partiach gór, trekkingów na beskidzkich trasach, jak i modele dedykowane rodzinnym spacerom po Dolinie Chochołowskiej. Prawdziwe bogactwo wyboru będzie stanowiła Teva ze swoją kolekcją kolorowych sandałów. Niezależnie od tego czy szukasz sandałów na wycieczkę w niższe partie gór, na plażę, czy spacer po mieście, o charakterze terenowym lub miejskim, znajdziesz je w czasie naszej wyprzedaży. Nie zawiodą się fani skarpet i bielizny termicznej z wełny merino – Smartwool zadba o ich komfort w czasie górskiego trekkingu, jazdy na rowerze czy w czasie biegu. Uśmiech w stronę coraz liczniejszego grona fanów wykona też Hoka One One. Niezależnie od tego czy preferujesz miejski asfalt, leśne trasy czy górskie skały i nierówności, u nas znajdziesz buty w których wyrzeźbisz formę i pobijesz kolejne rekordy.

Uwaga! Wszystkie modele będę dostępne w podanych poniżej rozmiarach (EU), z zaznaczaniem, iż w czasie wyprzedaży mogą się również pojawić pojedyncze sztuki w innych rozmiarach.

  • Marmot i Smartwool dostępny będzie w rozmiarze M, wielkościowo zbliżonym do L;
  • Aku – damskie 38 oraz męskie 42;
  • Teva – dziecięce 19, młodzieżowe 31 i 35, damskie 38, męskie 42;
  • Hoka One One – damskie 38 2/3, męskie 42 2/3.

Informacje na temat wyprzedaży dostępne będą drogą mailową pod nr telefonu 12 628 51 95, wew.1 oraz 12 628 51 96, wewn. 1, oraz pod adresem karolina@ravenco.eu.

Informacja prasowa firmy Raven

Tagi

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn