Nowość od The North Face – Apex Flex GTX 2.0

przez Administrator | Opublikowano 09 marca 2018 15:11

The North Face wziął na warsztat swój rewolucyjny Apex Flex GTX, tworząc lżejszą i bardziej dopasowaną wersję wodoodpornej i miękkiej w dotyku kurtki. Odświeżona została także kolorystyka, która z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom górskich wypraw.

Apex Flex GTX, która na rynek trafiła wiosną 2017 roku, była pierwszą na świecie kurtką łączącą wygodę i funkcjonalność jaką daje miękki materiał z całkowitą wodoodpornością gwarantowaną przez GORE-TEX® 3L.

Apex Flex GTX 2.0

Wersja 2.0 została odchudzona o 40 g, dzięki czemu Apex Flex GTX 2.0 waży jedyne 800g i zapewnia pełną swobodę ruchów, niezależnie od panujących warunków. O 12 proc. poprawione zostały także parametry oddychalności rewolucyjnej kurtki The North Face.

Apex Flex był prawdziwą innowacją w kategorii wodoodpornej odzieży wierzchniej. Zaktualizowany model jest jeszcze bardziej wszechstronny, dzięki czemu sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych. Apex Flex 2.0 został zaprojektowany i skonstruowany z myślą o aktywności fizycznej. Za sprawą elastycznej tkaniny GORE-TEX zapewnia wygodę oraz ochronę przed deszczem i wiatrem niezależnie od tego, co akurat robimy. Krótko mówiąc, jest to kurtka na każdą okazję – tłumaczy Darren Cookson, VP Product w The North Face® EMEA.

Męski i damskie modele Apex Flex GTX 2.0 w szerokiej gamie opcji kolorystycznych dostępna jest w sklepie on-line www.thenorthface.pl oraz w sklepach stacjonarnych The North Face®.

Informacja prasowa marki The North Face

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn