Patagonia na 15. Krakowskim Festiwalu Górskim

przez Administrator | Opublikowano 29 listopada 2017 10:27

Z ogromną przyjemnością zapraszamy do strefy chilloutu na 15. Krakowskim Festiwalu Górskim, którą Patagonia przygotowuje wspólnie z LYOFOOD – producentem najwyższej jakości, pysznej i zdrowej żywności liofilizowanej. Będzie można tam usiąść, ochłonąć po festiwalowych atrakcjach, zjeść i napić się czegoś, skosztować smakowitych specjałów LYOFOOD, czy porozmawiać przy herbatce z przyjaciółmi o górskich planach i wyprawach.

Patagonia i Lyofood w Lądku-Zdroju (fot. Piotr Deska)

Zapraszamy również na prelekcję jednego z ambasadorów Patagonii – świetnego wspinacza Matta Hellikera, a także na filmy – zdobywcę wielu nagród na festiwalach “Dirtbag: The Legend of Fred Beckey” oraz “Coconut connection” niepowtarzalnej i jedynej w swoim rodzaju spółki Nicolas Favresse i Sean Villanueva.

Seana Villanuevy warto również posłuchać na poniższym, krótkim filmie. W związku z odbywającym się kiermaszem pamiętajmy, by kupować rozsądnie, rzeczy które są nam rzeczywiście potrzebne i dobrej jakości, by używać ich jak najdłużej.

Do zobaczenia na festiwalu!

Informacja prasowa marki Patagonia

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn