Spotkanie z marką Patagonia w Krakowie i w Warszawie

przez Administrator | Opublikowano 20 października 2017 18:16

Przedstawiciele firmy Patagonia w Polsce zapraszają na spotkanie z marką, w ramach którego odbędzie się prezentacja ambasadora Patagonii – utalentowanego, szkockiego wspinacza Robbie’go Philipsa.

O filozofii marki opowie natomiast Norbert Sander, Alpine and Climbing Manager Europe w firmie Patagonia. Spotkanie odbędzie się w swobodnej, sympatycznej atmosferze, podczas której będzie można porozmawiać z zaproszonymi gośćmi.

Robbie Phillips

Robbie Phillips to jeden z najbardziej obiecujących szkockich wspinaczy. Ma duże ambicje, jest bardzo pewny siebie, gotowy na ryzyko, mimo młodego wieku ma już wiele honornych przejść, a z drugiej strony całkiem normalny stosunek do wspinania. Zapytany o tajemnicę sukcesu odpowiada: “Hmmm…. piję dużą ilość herbaty, jem dużo więcej czekoladowych ciastek niż zalecana dzienna dawka i pracuję bardzo bardzo ciężko”. W 2015 roku zasłynął szybkimi przejściami kilku najtrudniejszych dróg w Alpach: Paciencia (8a, 900 m) na północnej ścianie Eigeru, Silbergeiera 8b+ w Rätikonie, czy Project Fear 8c w Dolomitach. W 2016 zawitał do Yosemitów, gdzie po odbyciu szkolenia ze wspinania w tamtejszym granicie przeszedł klasycznie Golden Gate (5.13b), El Niño (5.13c) czy Pre-Muir (5.13d), wszystkie na El Capitanie. Podczas spotkania opowie nam o swoich najnowszych projektach, podejściu do treningu, a także o współpracą z marką Patagonia. Więcej informacji o Robbie’m Philipsie na stronie: www.robbiephillips.co.uk oraz na wspinanie.pl.

Norbert Sander – człowiek legenda w Patagonii. Zaczął się wspinać jako młody chłopak dzięki ojcu. W młodości przeżył 600 metrowy upadek ze stoków Marmolady w Dolomitach. W 1980 założył pierwszą w Niemczech szkołę wspinania. Wspólnie z Wolfgangiem Gullichem, a także Kurtem Albertem rozpoczął sportową eksploracje Frankenjury. Prowadził również sklep wspinaczkowy, a także założył pierwszą ścianę wspinaczkową „Climbing Factory” w Norymberdze. Obecnie w Alpine and Climbing Manager jest odpowiedzialny za wsparcie wspinaczkowych ambasadorów marki Patagonia.

Spotkania odbędą się w:

  • Krakowie – 23 października (poniedziałek), BAL na Zabłociu – ulica Ślusarska 9, start: 19.00
  • Warszawie – 24 października (wtorek), Czarna Fala – ulica Racławicka 99, start: 19.00

Źródło: Patagonia

Wyświetlam 1 Comments
Dodaj swój komentarz
  1. […] Czytaj dalej: Spotkanie z marką Patagonia w Krakowie i w Warszawie […]

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn