Górskie spotkania z Piotrem Pustelnikiem i Anną Kamińską

przez Administrator | Opublikowano 29 sierpnia 2017 11:10

Wydawnictwo Literackie zaprasza na Spotkania z Filmem Górskim w Zakopanem, gdzie będzie można spotkać Annę Kamińską – autorkę bestselerowej biografii Wandy Rutkiewicz i legendarnego himalaistę Piotra Pustelnika, który opowie o swojej autobiografii „Ja, pustelnik”.

Spotkania odbędą się w niedzielę 3 września.

Rozmowę z Piotrem Pustelnikiem zaplanowano na godz. 13.00 w Dużym Namiocie. Książka „Ja, pustelnik” ukaże się 13 września (ale podczas spotkania będzie miała przedpremierę!). To historia życia i kariery Pustelnika – szczera opowieść o drodze na szczyty 14 ośmiotysięczników i o cenie, jaką przyszło za nie zapłacić. Współautorem książki jest dziennikarz Piotr Trybalski.

Spotkanie Anną Kamińską o bestsellerowej biografii Wandy Rutkiewicz „Wanda. Opowieść o sile życia i śmierci” odbędzie się w Kinie Giewont o godz. 15.00. Po spotkaniu pokazany zostanie film „Women of K2”.

Informacja Wydawnictwa Literackiego

 

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn