Nowości i klasyki marki Rab – kurtki na deszcz i wiatr

przez Administrator | Opublikowano 27 czerwca 2017 16:09

Marka Rab prezentuje modele kurtek na najtrudniejsze warunki atmosferyczne: kurtka Latok Alpine, wykonana z materiału eVent® oraz modele Firewall Jacket i Downpour Jacket, wykonane z materiału PertexShield®+. Latok Alpine oraz Firewall są dostępne w kolekcji już od kilku sezonów i cieszą się uznaniem wśród miłośników marki Rab, Downpour to propozycja na obecny sezon. Kolejną propozycją jest seria Nucleus.

Latok Alpine Jacket

Wodoodporna, oddychająca i wytrzymała kurta z membraną eVent® dla odpowiedniej ochrony podczas wymagających warunków atmosferycznych. W razie wzmożonego wysiłku można się ochłodzić używające wentylacji Escape Astist™, która umożliwia wyjęcie rąk z kurtki bez zdejmowania jej. Odblaskowe obszycia zapewnia nam odpowiednią widoczność.
Cena: 1 629 PLN

 

 

Firewall jacket

Streczowa, wodoodporna kurtka wykonana z trzywarstwowego materiału Pertex Shield®+ do całorocznej aktywności outdoorowej. Posiada innowacyjny system wentylacji, który występuje również w modelu Latok Alpine. Daje możliwość wyjęcia rak bez zdejmowania kurtki.

Cena: 1 419 PLN

Downpour Jacket

Lekka, pakowna wodoodporna kurtka wykonana z materiału Pertex Shield®+. Idealnie nadaje się do wykorzystania podczas aktywności fizycznych, gdyż dodatkowo posiada wentylację pod pachami.

Cena: 459 PLN

Seria Nucleus

Kolejną propozycją są lekkie bluzy oraz spodnie z serii Nucleus, które doskonale sprawdzą się na chłodniejsze dni. Wykonane z poliestru, dodatkowe zastosowanie technologii Polygine® zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Odpowiednia struktura wnętrza pozwala na szybsze odprowadzanie wilgoci na zewnątrz. Kontrastowe kolorystycznie szwy nadają ciekawego i nowoczesnego wyglądu. Bluzy i spodnie występują w wersji męskiej oraz damskiej. Do wyboru wersja z kapturem lub bez. W wersji męskiej bez kaptura do dyspozycji jest zamek na ½ długości, w damskiej natomiast zamek jest na całej długości.

Informacja prasowa marki Rab

Tagi

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn