La Sportiva prezentuje – Miura XX, model od Adama Ondry!

przez Administrator | Opublikowano 18 kwietnia 2017 11:51

Kultowa, zwłaszcza w naszym wapieniu, Miura obchodzi swoje 20-lecie. W celu uczczenia tej daty La Sportiva wprowadziła na rynek limitowaną kolekcję Miura XX z podpisem Adama Ondry – czołowego zawodnika temu La Sportiva i zarazem wspinacza, który przyczynił się do spopularyzowania tego modelu.

La Sportiva Miura XX

Miury XX charakteryzują się nowoczesnym designem, wciąż nawiązującym do tradycyjnego modelu przez zachowanie pierwotnych cech, czyli precyzji i dokładności nawet na niewielkich stopniach. Innowacyjną technologią zastosowaną w tej wersji jest system P3, który dba o zachowanie właściwej asymetrii i kształtu buta podczas użytkowania.

Z technicznego punktu widzenia model ten jest najbardziej zbliżony do wersji Miura VS, jednakże wiązany na tradycyjne sznurówki. Pozostałe wersje Miur, czyli VS i laces, są wciąż dostępne w ramach stałej kolekcji.

Informacja prasowa La Sportiva

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn