Ambasadorzy „Naszych Skał” wkraczają do akcji!

przez Administrator | Opublikowano 09 marca 2017 14:24

Pamiętacie kampanię reklamową „Naszych Skał” z lat 2010-2011? Tę, w której wystąpili Wojtek Kurtyka, Kinga Baranowska, Adam Pustelnik, Edyta Ropek i Łukasz Dudek, którzy wspominali, jakie polskie rejony skałkowe są im szczególnie bliskie i apelowali o udzielenie wsparcia Inicjatywie Środowisk Wspinaczkowych „Nasze Skały”, dbającej o dostęp do naszych rejonów wspinaczkowych?

Wojtek Kurtyka, Nasze Skały

Wojtek Kurtyka wspierał „Nasze Skały” w kampanii prowadzonej w latach 2010-2011

Adam Pustelnik wspierał „Nasze Skały” w kampanii prowadzonej w latach 2010-2011

Z przyjemnością informujemy, że kampania doczekała się kontynuacji – z udziałem Ambasadorów z najwyższej, wspinaczkowej półki! Oto oni:

Sebastian Czechowski, Matrix Xb Labak fot. Kuba Wójkowski

Sobek Czechowski

Spec od wspinania na długich, honornych, często horrorystycznych, piaskowcowych drogach. Nieobce mu jest też wspinanie sportowe na wysokim poziomie.

Łukasz Dudek

Łukasz Dudek

Łukasz Dudek

Jest z nami od lat, to najbardziej uniwersalny polski wspinacz, z imponującą listą przejść w górach, skałach i na boulderach. Miłośnik polskiego wapienia, na koncie ma większość jurajskich ekstremów.

Marcin Dzieński

Marcin Dzieński

Marcin Dzieński

Przez najbliższy rok będzie cieszył się razem z nami tytułem Mistrza Świata w czasówkach. Ostatnio pracuje też nad mocą boulderową, czasami odwiedzając podtarnowskie ogródki skalne.

Olga Kosek walczy w półfinałach w Saas Fee

Olga Kosek

Dołączyła do nas po świetnej serii startów w zawodach Lodowego Pucharu Świata, jest też jedną z liderek w polskim wspinaniu na własnej asekuracji oraz dry-toolingu.

Karolina Ośka na "Ramadan" 8b

Karolina Ośka na „Ramadan” 8b

Karolina Ośka

Od kilku lat jest jedną z najlepiej wspinających się dziewczyn w skałkach, ostatnio do swojego wykazu dołożyła świetne przejścia w górach – wystarczy wspomnieć pierwsze przejście kobiece Filara Kazalnicy.

Gosia na „Chomeinim” VI.6 (fot. maciek „Lesser” Gajewski)

Gosia Rudzińska

Wyspecjalizowała się w pokonywaniu trudnych boulderów, zarówno w skale, jak i na zawodach. Ale czasem zdarza się jej związać liną – i tu wyniki również osiąga znakomite.

Piotrek Schab

Piotrek Schab

Piotrek Schab

To absolutna czołówka światowego wspinania – jest drugim Polakiem, który rozprawił się z trudnościami 9a+ RP i pierwszym mającym na koncie 8c OS. Liczymy na więcej!

Na potrzeby kampanii sportretował ich doskonały fotograf Maciek „Lesser” Gajewski. Już w kwietniu ukażą się pierwsze plakaty i reklamy prasowe z naszymi ambasadorami, a w mediach społecznościowych „Naszych Skał” będziemy na bieżąco informować o ich aktywności.

Przypominamy, że jeśli nie zdecydowaliście jeszcze, której organizacji przekazać tegoroczny 1%, możecie wesprzeć Inicjatywę Środowisk Wspinaczkowych „Nasze Skały”. Prowadzimy działania dostępowe, poprawiamy infrastrukturę wspinaczkową, wyszukujemy i ubezpieczamy nowe rejony. Bez waszego wsparcia byłoby to niemożliwe.

By przekazać 1% podatku na Nasze Skały, należy w deklaracji podatkowej wpisać nr KRS 0000084062 (Fundacja Wspierania Alpinizmu Polskiego im. Jerzego Kukuczki) a w rubryce cel szczegółowy wpisać:
NASZE SKAŁY.

Włodzimierz „Jacooś” Porębski
Dyrektor operacyjny
IŚW „Nasze Skały”

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn