PZU sponsorem głównym 14. Krakowskiego Festiwalu Górskiego

przez Administrator | Opublikowano 14 listopada 2016 13:46

Po raz kolejny sponsorem głównym Krakowskiego Festiwalu Górskiego zostało PZU. PZU jest patronem odbywających się na KFG cyklicznych warsztatów i paneli poświęconych bezpieczeństwu w górach, a także fundatorem nagrody Grand Prix dla najlepszego obrazu w Międzynarodowym Konkursie Filmowym.

pzu-logo-z-mysla

Podobnie jak w ubiegłym roku PZU patronuje warsztatom i panelom dyskusyjnym o szeroko rozumianej tematyce górskiej, z naciskiem na zachowanie podstawowych zasad bezpieczeństwa w górach. To lubiane, cieszące się dużą frekwencją festiwalowe prezentacje.

Wśród różnorodnych warsztatów nie zabraknie w tym roku m.in. tematyki związanej ze skitourami, analizą wypadków górskich, wiedzy o zagrożeniu lawinowym, porad dotyczących zimowych wycieczek górskich czy treningu okołowspinaczkowego.

Warsztaty (fot. Adam Kokot / KFG)

Warsztaty (fot. Adam Kokot / KFG)

PZU to także sponsor Grand Prix 14. KFG, czyli nagrody dla najlepszego filmu biorącego udział w Międzynarodowym Konkursie Filmowym. A nagrodą jest czek na 1000 euro i wyjątkowa statuetka.

Grand Prix 13. KFG zdobył „Adventures of the Dodo” w reż. Seana Villanueva O’Driscolla (fot. Adam Kokot)

Grand Prix 13. KFG zdobył w ubiegłym roku „Adventures of the Dodo” w reż. Seana Villanueva O’Driscolla (fot. Adam Kokot)

Już teraz zapraszamy na stoisko PZU, na którym będziecie mogli uzyskać informacje na temat ubezpieczenia „Bezpieczny Powrót” oraz dowiecie się więcej o kursach lawinowych wspieranych przez PZU.

kfg-2016-reklama-new-400x538

14. Krakowski Festiwal Górski odbędzie się w dniach 2-4 grudnia 2016. Komplet informacji na stronie: www.kfg.pl.

Zapraszamy!

Dorota Dubicka/KFG

Pod_Patronatem_Outdoor_Magazyn

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn