Jeszcze przez 10 dni można zgłaszać swoje filmy do Konkursu Filmu Polskiego na 14. KFG!

przez Administrator | Opublikowano 04 listopada 2016 12:54

Jeszcze przez 10 dni można nadsyłać swoje filmowe propozycje na Konkurs Filmu Polskiego, który odbędzie się podczas 14. Krakowskiego Festiwalu Górskiego (2-4 grudnia). Termin mija w poniedziałek 14 listopada!

Dariusz Załuski z filmem "No ski no fun" laureatem I Nagrody Konkursu Filmu Polskiego (fot. Adam Kokot)

W ubiegłym roku I Nagrodę Konkursu Filmu Polskiego otrzymał Dariusz Załuski za film „No ski no fun” (fot. Adam Kokot)

Gorąco zachęcamy naszych filmowców, nie tylko profesjonalistów, ale i amatorów, do pochwalenia się swoimi pomysłami przed jury i publicznością KFG. Przypominamy, że tematyka filmów może być różna, nie musi ograniczać się jedynie do wspinania, ale zahaczać o wszelakie aktywności górskie. Autorzy mają także wolny wybór jeśli chodzi o formę „wypowiedzi” – filmy fabularne, dokumentalne, animowane etc.

Najważniejsze:

I jeszcze jedna uwaga, można zgłaszać jedynie filmy zrealizowane po 1 stycznia 2015 roku, jednocześnie czas projekcji nie powinien przekraczać 45 min.

Na najlepszych filmowców czekają atrakcyjne nagrody – oprócz nagród głównych, również nagroda publiczności, specjalne wyróżnienia dla obrazu stricte wspinaczkowego oraz filmu o tematyce freeride’owej, no i oczywiście szansa zmierzenia się z produkcjami zagranicznymi (wybrane polskie produkcje wezmą udział w Międzynarodowym Konkursie Filmowych – ten rozgrywany będzie na KFG już po raz siódmy).

Szczegóły na: www.kfg.pl.

Patrz: spojrzenie Huberta Jarzębowskiego (członka konkursowego jury) na ubiegłoroczne wybory filmowe – czyli o nagrodzonych i nienagrodzonych filmach na 13. Krakowskim Festiwalu Górskim.

Dorota Dubicka/KFG

Pod_Patronatem_Outdoor_Magazyn

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn