Gdzie zaczyna się szaleństwo? „Question Madness” na 50-lecie marki The North Face

przez Administrator | Opublikowano 27 października 2016 14:59

To, co w jednych budzi strach i wydaje się skrajnie niebezpieczne, dla innych – dzięki doświadczeniu i umiejętnościom – może być inspirującym wyzwaniem. Pokonywanie swoich słabości i przeciwności losu napędza ich do działania i pozwala na nowo wyznaczać granice tego, co możliwe. Świętując 50-lecie swego istnienia, marka The North Face prezentuje sylwetki ludzi, których wyczyny motywują innych do odkrywania otaczającego świata.

Wspinacze Conrad Anker, Emily Harrington, Alex Honnold i Renan Ozturk, snowboardzista Xavier De Le Rue, czy narciarka Angel Collinson to tylko kilka z wielu wybitnych postaci ze świata sportów górskich i outdoorowych, które przez 50 lat związane były z marką The North Face.

Meru Expedition, Garwhal, Indie

Meru Expedition, Garwhal, Indie

Wszyscy oni są bohaterami kampanii „Question Madness”, składającej się z serii filmów, w których zaprezentowano indywidualne motywacje stojące za ich ciągłą gotowością do rozwoju i podejmowania kolejnych wyzwań. W produkcjach wykorzystano zapierające dech w piersiach ujęcia nakręcone w czasie wypraw w najodleglejsze zakątki świata.

Kampania ta rusza w takim momencie historii naszej marki, w którym eksploracja – rozumiana bardzo szeroko – ma większe znaczenie niż kiedykolwiek. Jako społeczeństwo definiujemy na nowo tradycyjne instytucje i systemy wartości. To, co jeszcze niedawno było uznawane za nieosiągalne, dziś jest czymś normalnym. Oddajemy hołd tym, którzy mają odwagę iść swoją drogą i wyznaczać swoje własne kryteria sukcesu – tłumaczy Todd Spaletto, prezes The North Face.

thenorthface_questionmadness

Współtwórcą filmów „Question Madness” jest Stacy Peralta, legenda skateboardingu, surfer i filmowiec. Jak tłumaczy:

Prawdziwi pasjonaci sportu codziennie przekraczają cienką linię, która oddziela postęp od szaleństwa. Miałem okazję spędzić dużo czasu z bohaterami tych filmów i moim zdaniem są oni często źle odbierani. Dla wielu z nas to, co robią, jest szaleństwem. Jednak oni za każdym razem, gdy do czegoś dążą, działają na najwyższych obrotach. Osiągając w takiej sytuacji cel czujesz się niesamowicie wyzwolony. Gdy wszystko inne przestaje mieć znaczenie i zostajesz tylko ty i ten moment – to najwspanialsze uczucie na ziemi.

Question Madness, to nie tylko znani sportowcy. The North Face zaprasza wszystkich do dzielenia się swoimi historiami związanymi z przełamywaniem własnych granic, poprzez użycie hasła #QuestionMadness w mediach społecznościowych.

Seria filmów Question Madness dostępna jest już teraz pod adresami:

Główny film

Alex Honnold

Renan Ozturk

Conrad Anker

Angel Collinson

Informacja prasowa marki The North Face

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn