OFA Przygoda – ostatnie wolne miejsca

przez Administrator | Opublikowano 08 kwietnia 2016 13:49

Jesteś miłośnikiem aktywnego wypoczynku, a myśl o zorganizowanych wakacjach z katalogu biura „upadnie/nie upadnie” podróży przyprawia Cię o odruch ucieczki? Twojemu sercu bliższy jest biwak w lesie, camping nad wodą, spacery, wycieczki, sporty mniej lub bardziej ekstremalne… zwykle poza szlakiem, pod prąd! My też jesteśmy fanami tego rodzaju wypoczynku ale zdajemy sobie sprawę, że wiąże się on ze zwiększonym ryzykiem, dlatego chcemy, by ludzie, z którymi podróżujemy, potrafili udzielić nam pomocy gdy dotarcie służb nie będzie taką oczywistą sprawą. W teorii, niemal każdy wie co zrobić ze skręconą kostką, otwartym złamaniem, ukąszeniem żmii, udarem czy podtopieniem. Rzecz w tym, że na OFA teorię redukujemy do minimum, a główny nacisk kładziemy na działanie pod wpływem stresu, paniki i zmęczenia, w przeróżnych okolicznościach: w wodzie, lesie, w zawalonym budynku, wraku auta, za dnia i nocą. To nie będzie typowy, spokojny weekend. Masz odwagę? Piszesz się?

OFA_PRZYGODA 2016_869X322_3.04.16

Najbliższa wiosenna edycja – OFA Przygoda, odbędzie się w dniach 29.04-01.05.2016r., tradycyjnie już, w Bornym Sulinowie.

Poza podstawowym programem z zakresu udzielania pierwszej pomocy, obejmie takie zagadnienia jak:

  • ratownictwo wodne,
  • ewakuacja z dużych wysokości i trudno dostępnych miejsc,
  • ataki zwierząt – postępowanie z ranami kąsanymi i szarpanymi,
  • psychologiczne aspekty pierwszej pomocy,
  • sygnalizacja alarmowa.

Dokładny harmonogram szkolenia oraz formularz rejestracyjny dostępny jest pod linkiem:

http://ofa.medaid.pl/event/304/

Patronem strategicznym OFA Przygoda 2016 został sklep MILITARIA.PL.

ZOSTAŁO JUŻ TYLKO KILKA WOLNYCH MIEJSC!!!

ZAPRASZAMY!

Informacja organizatora

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn