Rejestracja do udziału w Red Bull Zjazd na Krechę wciąż trwa

przez Administrator | Opublikowano 04 stycznia 2016 12:54

Do startu najszybszego wyścigu sezonu pozostał niecały miesiąc. Już 23 stycznia w Jurgowie pierwsi śmiałkowie powalczą o tytuł zwycięzcy Red Bull Zjazd na Krechę 2016. Impreza ta to również doskonały pomysł na aktywny, zimowy weekend ze znajomymi. Rejestracja udziału w zawodach wciąż trwa na stronie: www.redbull.pl/zjazdnakreche.

Red Bull Zjazd na Krechę (fot. M. Kin)

Red Bull Zjazd na Krechę (fot. M. Kin)

Red Bull Zjazd na Krechę to jedno z najbardziej emocjonujących wydarzeń zimowych w Polsce. Podczas każdego z czterech przystanków, na linii startu stają najszybsi narciarze i snowboardziści, jednak pełne zaciętej walki przejazdy dostarczają nie lada emocji nie tylko zawodnikom, ale również zgromadzonej wokół tras publiczności. Widowiskowe wyścigi, podgrzewająca atmosferę muzyka oraz przygotowane przez partnerów imprezy miasteczko eventowe z licznymi atrakcjami sprawiają, że podczas Red Bull Zjazd na Krechę nie sposób się nudzić.

Red Bull Zjazd na Krechę (fot. M. Kin)

Red Bull Zjazd na Krechę (fot. M. Kin)

Zabawa jest super! Świeci słońce, gra fajna muzyka, wkoło pozytywni ludzie. Nawet jeśli nie zajmę dobrego miejsca na podium, wiem, że ten dzień zaliczę do udanych – relacjonowała ubiegłoroczny przystanek w Białce Tatrzańskiej, 25-letnia Ania – jedna z uczestniczek zawodów.

Red Bull Zjazd na Krechę (fot. M. Kin)

Red Bull Zjazd na Krechę (fot. M. Kin)

Warto już teraz zajrzeć na stronę www.redbull.pl/zjazdnakreche i zarejestrować się do udziału w wyścigu. By wystartować w Red Bull Zjazd na Krechę nie trzeba być zawodowcem, niepotrzebny jest również profesjonalny sprzęt. Wystarczy mieć skończone 16 lat, sprawne narty lub deskę snowboardową i dość odwagi, by zmierzyć się z najszybszymi. Jest o co walczyć, bo na zawodników biorących udział w tegorocznej edycji, poza wieczną chwałą zwycięzcy Red Bull Zjazd na Krechę, czekać będą również nagrody ufundowane przez sponsorów imprezy – firmy GoPro, Head, Quiksilver oraz Roxy.

Red Bull Zjazd na Krechę (fot. L. Nazdraczew)

Red Bull Zjazd na Krechę (fot. L. Nazdraczew)

HARMONOGRAM RED BULL ZJAZD NA KRECHĘ 2016:

  • 23 stycznia – Jurgów, stacja JurgówSki
  • 30 stycznia – Zieleniec, stok Gryglówka
  • 6 lutego – Szczyrk, Juliany
  • 13 lutego – Zakopane, Polana Szymoszkowa

Informacja organizatora

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn