Druga edycja WinterCamp tydzień po pierwszej! Ruszyły zapisy

przez Administrator | Opublikowano 16 listopada 2015 14:20

Z roku na rok na organizowany przez stowarzyszenie Polish Outdoor Group biwak WinterCamp zgłasza się coraz więcej osób. Nie inaczej było przy nadchodzącej edycji, dlatego organizatorzy podjęli decyzję o uruchomieniu kolejnego biwaku.

winter

Jak tłumaczą organizatorzy, ograniczenia w liczbie uczestników związane są z zachowaniem bezpieczeństwa oraz odpowiednią jakością i standardami imprezy. Żeby wszyscy byli zadowoleni i mogli naprawdę efektywnie uczyć się o bezpieczeństwie w górach w tym roku odbędą się dwa biwaki WinterCamp – pierwszy w dniach od 11 do 14 lutego (zapisy zamknięte), a drugi tydzień później – w dniach od 18 do 21 lutego.

wintercamp

Drugi biwak będzie realizowany zgodnie z dotychczasowym programem i przez tą samą kadrę, a więc w planie zostają następujące szkolenia: lawinowe, medyczne, biwakowe, sprzętowe oraz skitourowe. Program zostanie jednak poszerzony o dodatkowe zajęcia m.in. ze wspinaczki lodowej prowadzone na specjalnie przygotowanej ścianie lodowej. Druga dobra informacja to fakt, że okres w którym można skorzystać z promocyjnej ceny został przedłużony do końca listopada 2015.

 

Formularz zapisów: wintercamp.org.pl/zgloszenia/ 

Źródło: WinterCamp

Pod_Patronatem_Outdoor_Magazyn

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn