Zakończenie wyprawy FIBARO Mt. Everest Challenge

przez Administrator | Opublikowano 27 kwietnia 2015 12:32

W związku z ostatnimi wydarzeniami w Nepalu wyprawa Mariusza Małkowskiego FIBARO Mt. Everest Challenge dobiegła końca. Podczas klęski żywiołowej Mariusz nie odniósł obrażeń. Dziś o godz. 06.30 czasu lokalnego został przewieziony helikopterem z Gorak Shep do Katmandu, gdzie dołączył do grupy Polaków ewakuowanych z Nepalu. W ramach zorganizowanej przez Wydział Konsularny Ambasady RP w New Delhi akcji ratunkowej, zostanie przetransportowany na pokładzie samolotu rządowego RP do New Delhi, skąd wróci do domu.

Fibar Group, jako Sponsor wyprawy, przeznaczyło wszystkie fundusze związane z wyprawą na wsparcie osób poszkodowanych podczas trzęsienia ziemi w Nepalu. Zostaną one przekazane organizacji UNICEF, która stworzyła specjalny fundusz celowy (LINK).

Pragniemy podziękować za pomoc:

Shree Airlines – Rescue za ewakuację Mariusza z Gorak Shep do Katmandu.

Pani Agacie Domańskiej, I Sekretarzowi – Kierownikowi Wydziału Konsularnego Republiki Polskiej w Nepalu za wszelką pomoc przy organizacji powrotu Mariusza do domu.

Przekazujemy wyrazy współczucia dla ofiar, rannych i ich rodzin oraz wszystkich osób, które ucierpiały podczas trzęsienia ziemi w Nepalu.

Informacja Fibar Group

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn