Pure Powder Tour zawita do Katowic!

przez Administrator | Opublikowano 22 października 2014 13:26

Pure Powder Tour, cykl kinowych premier najlepszych filmów narciarskich i snowboardowych, już w najbliższą sobotę, 25 października, zawita do katowickiego kina Kosmos. Filmy takie jak „Days Of My Youth”, „Nipple Deep” i „Afterglow” to jednak nie jedyne atrakcje jakie czekają na entuzjastów sportów zimowych. Przed projekcjami, w hallu kina odbędzie się wystawa sprzętu freeride’owego, służącego do jazdy w dzikim, górskim terenie.

Nadchodząca, czwarta edycja Pure Powder Tour, będzie finałowym przystankiem cyklu. Po inauguracji w Krakowie, odwiedzeniu Wrocławia i Warszawy, przyszła pora na stolicę Śląska. Region ten jak wiadomo pełen jest narciarzy i snowboardzistów, stąd zainteresowanie powinna wzbudzić startująca w hallu kina Kosmos już o godzinie 17-tej wystawa sprzętu freeride’owego. Będzie można z bliska przyjrzeć się tam nartom, snowboardom, odzieży oraz wszelkiemu wyposażeniu związanemu z bezpieczeństwem w górach zimą. Do tego DJ’e przez cały czas trwania wystawy serwować będą soczyste brzmienia, tak aby oczekiwanie na śnieg było jeszcze przyjemniejsze!

Foto_Afterglow _Hoji

Po zasięgnięciu maksimum informacji o najnowszym sprzęcie freeride’owym, widzowie będą mogli skierować się do sali kinowej. Tego wieczoru wyświetlone zostaną aż trzy filmy – jeden snowboardowy oraz dwa narciarskie. Wieczór rozpocznie się od pokazu najnowszej produkcji True Color Films pt. „Nipple Deep”, a następnie w jednym bloku odbędzie się seans dwóch filmów narciarskich. W pierwszej kolejności zobaczymy pełnometrażowy, niezwykle gorąco przyjęty przez warszawską publiczność „Days Of My Youth”. Na sam koniec, tuż po pokazie „Days Of My Youth”, na ekranie zagości krótki film „Afterglow”, który z pewnością dostarczy widzom niezwykłych doznań wizualnych. Został on w całości zrealizowany w nocy, a ekipa oświetliła kolorowymi światłami zbocza po jakich zjeżdżają jedni z najlepszych narciarzy freeride’owych na świecie. Niesamowite barwy uzyskanej w ten sposób poświaty oraz duże ilości świeżego śniegu, tworzą niesamowity, przepojony magią i plastycznością klimat filmu. Z pewnością jest to najbardziej nieszablonowy film narciarski w historii i warto zobaczyć go w kinie!

Afterglow 2

Plan wydarzenia:

17:00 – Start imprezy i wystawy w hallu kina

20:00 – pokaz „Nipple Deep”

22:00 – pokaz „Afterglow” & „Days Of My Youth”

Bilety wyłącznie w sprzedaży internetowej: http://bit.ly/1qR419r

Strona wydarzenia na Facebooku: http://bit.ly/PPTKATO

Trailer “Afterglow”:

Trailer „Days Of My Youth”: http://bit.ly/DaysOfMyYouth

Trailer “Nipple Deep”: http://bit.ly/NippleDeep

Link do relacji video z edycji krakowskiej:

Link do galerii z edycji krakowskiej: http://on.fb.me/1seNXhn

Link do galerii z edycji wrocławskiej: http://on.fb.me/1z6ZLqV

Link do galerii z edycji warszawskiej: http://on.fb.me/1oqyU4O

Szczegóły Pure Powder Tour w Katowicach:

25 października 2014 – Katowice, kino Kosmos – FB: http://bit.ly/PPTKATO

Piotr Gnalicki

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn