V Memoriał Andrzeja Skwirczyńskiego już jutro!

przez Administrator | Opublikowano 09 maja 2014 12:35

Organizujemy dla Was najfajniejsze zawody wspinaczkowe sezonu i w związku z tym nie mamy teraz czasu pisać rozbudowanych informacji prasowych, wobec tego będzie zwięźle i na temat.

memorial-andrzeja-skwirczynskiego2014-logo

Potwierdzamy termin zawodów (10 maja 2014). Prognoza pogody jest obiecująca.

 • MIEJSCE

Ostańce Jerzmanowickie. Baza zawodów będzie pod remizą Ochotniczej Straży Pożarnej w Jerzmanowicach. Tam znajdziecie biuro zawodów. Na boisku pod remizą odbędą się odprawy techniczne.

Biuro zawodów w googlemaps: http://goo.gl/maps/iWcWe

Namiar GPS na bazę zawodów: 50°12’48.5″N 19°44’51.2″E.

memorial-andrzeja-skwirczynskiego-mapka-620x383

Parkować należy tylko i wyłącznie pod Urzędem Gminy, w pobliżu OSP. Podkreślamy i prosimy – parkujcie tylko tam. Nie pod sklepem, nie na poboczu, nie pod remizą. Pod Urzędem Gminy. Prosimy o kumulowanie się w samochodach, gdyż ilość miejsc postojowych jest ograniczona, a na zawody przybędzie kilkaset osób.

Parking w googlemaps :http://goo.gl/maps/LuJPu.

 • PROGRAM

Wszystkie wydarzenia w bazie zawodów, z wyjątkiem ostatniego.

 • 8:30-10:30: rejestracja zawodników
 • 9:30: pierwsza odprawa techniczna i start|
 • 10:30: druga odprawa techniczna
 • 17:00: koniec zawodów, zbieranie kart wyników
 • 18:30: wywieszenie wyników
 • 19:00: wręczenie nagród
 • 20:00: bal w Brandysówce (Dolina Będkowska)

Informacje praktyczne w wersji PDF, do wydrukowania i zabrania ze sobą w drodze na zawody:www.mas.kw.krakow.pl/wp-content/uploads/2014/05/VMAS-info.pdf.

 • REJESTRACJA I ZAPISY

Każdy zespół powinien zgłosić się do biura zawodów w celu rejestracji i otrzymania pakietu startowego. Rejestracja rozpocznie się o 8:30 (może wcześniej, jak się wyrobimy) i będzie możliwa przez dwie godziny. Pierwsza odprawa techniczna odbędzie się o 9:30, kolejna, dla spóźnialskich, o 10:30. Kolejnych nie przewidujemy, ale jak ktoś się bardziej spóźni to pozwolimy wziąć udział, bo i tak już nie wygra.

Zapisy w dniu zawodów są możliwe. Obowiązuje wyższe wpisowe (50 zł/os, z wyjątkiem członków KW Kraków z opłaconymi składkami, którzy nie płacą wpisowego). Osobom rejestrującym się w dniu zawodów nie jesteśmy w stanie przygotować pamiątkowych koszulek.

Prosimy o zabranie na zawody długopisów do wypełniania kart startowych.

 • NAGRODY

Każda z osób na pudle dostanie uroczy pamiątkowy hak.

memorial-andrzeja-skwirczynskiego-haki-620x465

W tym roku nagrody dla czołowych zespołów będą skromne, natomiast najciekawsze fanty zostaną wylosowane wśród wszystkich uczestników Memoriału. I będzie tych nagród dużo. I będą one fajne. Dzięki naszym sponsorom i patronom medialnym. Podkreślamy w ten sposób, że udział liczy się bardziej niż zwycięstwo.

memorial-andrzeja-skwirczynskiego2014-patroni-620x208

Tradycyjnie przygotowano drogę nagrodę – obity projekt, który zostanie poprowadzony (lub nie) i nazwany (lub nie) przez najlepszy zespół.

memorial-andrzeja-skwirczynskiego-nagroda-specjalna-petzl-620x470

Nagroda specjalna, ufundowana przez firmę AMC, dystrybutora marki PETZL w Polsce, zostanie rozlosowana wśród najlepszych zespołów wszystkich kategorii. Przypominamy, że tą nagrodą jest przelot na finał Petzl RocTrip w Turcji.

 •  PO MEMORIALE…

…zapraszamy na imprezę w Brandysówce, w Dolinie Będkowskiej: www.dolinabedkowska.pl.

Więcej informacji, w tym regulamin, znajdziecie na stronie internetowej Memoriału:www.mas.kw.krakow.pl.

Maciek Chmielecki
Klub Wysokogórski Kraków

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn