Ola Taistra bez limitu – mogę być najlepsza na świecie…

przez Administrator | Opublikowano 19 lutego 2014 12:08

Wspinający się filmowi debiutanci Urszula Laskowska (absolwentka kursu w Szkole Wajdy) oraz operator Olaf Malinowski (absolwent Wydziału Operatorskiego w katowickiej filmówce) chcą nakręcić film o  ”człowieku, który jest u szczytu swojej kariery zawodowej, ale wciąż mierzy się z życiowym problemem niespełnienia i mimo sukcesów, poszukuje odpowiedzi na pytanie, co jest w życiu najważniejsze”. Bohaterem dokumentu „Bez limitu” będzie Ola Taistra. Twórcy proszą o wsparcie społeczność wspinaczkową.

Myślę, że każdego z naszych Czytelników zaintryguje i poruszy trailer tego filmowego projektu, w którym Ola mówi m.in.

Jestem świadoma tego, że ja mogę… Mogę być najlepsza na świecie.

Urszula Laskowska mówi ponadto:

Chcę opowiedzieć o człowieku, który jest u szczytu swojej kariery zawodowej, ale wciąż mierzy się z życiowym problemem niespełnienia i mimo sukcesów, poszukuje odpowiedzi na pytanie, co jest w życiu najważniejsze.

[…]

W filmie będziemy obserwować jej podwójną walkę. Z jednej strony zmagać się będzie z niebywale trudną drogą skalną, której nie przeszła dotąd żadna kobieta. Z drugiej zaś strony bohaterka odbędzie podróż wewnętrzną.

Projekt można wesprzeć przy pomocy platformy Polak Potrafi.

Wojciech Słowakiewicz/wspinanie.pl

 

 

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn