Najbliższy Salomon Nordic Sunday przełożony!

przez Aneta Żukowska | Opublikowano 08 stycznia 2014 10:41

Kiedyś musi być ten pierwszy raz… Po raz pierwszy w swojej ponad czteroletniej historii cykl Salomon Nordic Sunday przegrał z pogodą. Po raz pierwszy organizatorzy zmuszeni są odwołać zawody i przenieść je na inny termin. W dniach 11-12 stycznia 2014 roku zaplanowany na Polanie Jakuszyckiej SNS nie odbędzie się. Termin przełożonego biegu podamy wkrótce.

Nie jesteśmy jedynym biegiem, który w ostatnich dniach przegrał z pogodą. Już w poniedziałek decyzję o odwołaniu imprezy podjęli organizatorzy słynnej Jizerskiej Pięćdziesiątki. Dziś niestety my do nich dołączamy – mówi organizator SNS-a Beata Lepka.

Śniegu na Polanie Jakuszyckiej jest coraz mniej… Nowy termin SNS-a zostanie podany jeszcze w tym tygodniu (fot. Stacja Jakuszyce)

Śniegu na Polanie Jakuszyckiej jest coraz mniej… Nowy termin SNS-a zostanie podany jeszcze w tym tygodniu (fot. Stacja Jakuszyce)

A plany były ambitne. W pierwszej wersji na ten weekend zaplanowany był bieg na 18 kilometrów (w stronę Szklarskiej Poręby i przez Kopalnię), potem padła decyzja, że zawodnicy pobiegną na trasie Rozdroże pod Cichą Równią – Kopalnia i powrót. Ale teraz nawet tej trasy nie można dobrze przygotować.

Do tej pory nigdy nie musieliśmy odwoływać zawodów Salomon Nordic Sunday, ale zawsze musi być ten pierwszy raz… – dodaje B. Lepka.

Nowy termin zawodów organizatorzy wyznaczą jeszcze w tym tygodniu. Oczywiście wpłaty startowe na termin 11-12 stycznia 2014 roku zostaną przeksięgowane na nowy termin (ale nie na bieg na Kubalonkę – tam jest inny organizator).

Salomon Nordic Sunday

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn