Active & Eco – jedyny taki dwujęzyczny portal o aktywnym i eko stylu życia

przez Aneta Żukowska | Opublikowano 20 stycznia 2014 20:20

W internetowej przestrzeni zadebiutował nowy portal dla ludzi, dla których aktywny i eko styl życia to nie tylko filozofia i pasja, to codzienność, w której te dwie dziedziny wzajemnie się przenikają i uzupełniają – Active & Eco.

active-eco

Portal Active & Eco to:

  • Premiery najnowszych i najbardziej pożądanych technologii dla sportowców i wielbicieli eko life stylu, prezentacje ciekawych miejsc i praktycznych, ekologicznych rozwiązań. Relacje z najnowszych światowych wydarzeń związanych ze sportem, zdrowym stylem życia, naturą, ekologią, designem.
  • Opinie, porady i wywiady z trendwatcherami, twórcami, gwiazdami i autorytetami w dziedzinach sportu, zdrowia, nowych technologii, eko-rozwiązań, eko-designu. 
  • Opinie i testy użytkowników. 
  • Relacje fotograficzne i video.

Piszemy dla ludzi, którzy są pasjonatami sportu i aktywnego trybu życia, dbają o zdrowie i naturę, poszukują nowych trendów i inspiracji. Są świadomi, wykształceni, wymagający. Pasjonaci poszukujący nowych rozwiązań i technologii, chętni do wyrażania swoich opinii, udzielają się w mediach społecznościowych i są bardzo aktywni w sieci – wyjaśnia Mariola Weindich, redaktor naczelna portalu Active & Eco.

Portal prowadzony jest w językach polskim oraz angielskim, a znajduje się na stronie: www.activeandeco.com.

Źródło: Active & Eco

 

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn