Zaproszenie na spotkanie z Kingą Baranowską

przez Aneta Żukowska | Opublikowano 26 czerwca 2013 8:18

Już w najbliższą sobotę, 29 czerwca 2013 roku o godz. 12:00 w Sklepie Firmowym SALEWA Warszawa odbędzie się spotkanie z wybitną polską himalaistką, członkinią międzynarodowego zespołu SALEWA alpineXtrem Team – Kingą Baranowską.

zaproszenie-na-spotkanie-z-Kinga

Będzie to pierwsze oficjalne wystąpienie Kingi po powrocie z trwającej od początku kwietnia do końca maja wyprawy Makalu 2013. Zdobywczyni ośmiu z czternastu najwyższych szczytów świata opowie o zmaganiach z Makalu i planach związanych z projektem Korona Himalajów oraz odpowie na wszelkie pytania.

Data: 29.06.2013

Godzina: 12:00

Miejsce: Sklep Firmowy SALEWA Warszawa, ul. Nowy Świat 2

Kinga Baranowska

Polska himalaistka, członkini kadry narodowej Polskiego Związku Alpinizmu we wspinaczce wysokogórskiej oraz zarządu Klubu Wysokogórskiego Warszawa. Od 2012 roku w międzynarodowym zespole SALEWA alpineXtreme Team.

Zdobywczyni ośmiu ośmiotysięczników, na trzech stanęła jako pierwsza Polka – na Dhaulagiri (8167 m), Manaslu (8156 m) oraz Kanczendzondze (8598 m).

Od kilku lat sukcesywnie realizuje swoje plany sportowe związane ze wspinaczką na ośmiotysięczniki z Korony Himalajów.

Informacja prasowa marki Salewa

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn