Komunikat Zespołu ds. Broad Peak

przez Aneta Żukowska | Opublikowano 04 czerwca 2013 16:25

W związku z powtarzającymi się w mediach informacjami o tym, że na najbliższym Walnym Zjeździe Sprawozdawczo-Wyborczym PZA, będzie przedstawiony raport końcowy Zespołu PZA ds. zbadania okoliczności i przyczyn wypadku na zimowej wyprawie na Broad Peak, w imieniu Zespołu informuję, że nie przewidujemy w tym terminie naszego wystąpienia.

Wyprawa na Broad Peak 2013: widok z wierzchołka na K2, przedwierzchołek Rocky Summit, przełęcz i Broad Peak Middle  (fot. Adam Bielecki)

Wyprawa na Broad Peak 2013: widok z wierzchołka na K2, przedwierzchołek Rocky Summit, przełęcz i Broad Peak Middle (fot. Adam Bielecki)

Prace Zespołu nie są jeszcze skończone. Zespół planuje zakończyć prace nad wstępną wersją raportu do końca czerwca br. Jednak z uwagi na to, że w czerwcu wyrusza wyprawa Jacka Berbeki na Broad Peak, Zespół postanowił, że końcowa wersja raportu zostanie przekazana Zarządowi PZA po zapoznaniu się z wynikami wyprawy Jacka Berbeki.

Piotr Pustelnik

Wyświetlam 1 Comments
Dodaj swój komentarz
  1. […] Ministerstwo Sportu i Turystyki zawiesiło finansowanie Polskiego Himalaizmu Zimowego […]

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn